Newsy z kategorii - newsy

Newsy - Wybrane z sieci - Kraków

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.

Newsy - kategoria Newsy

Stanisław Nelken on Twitter

Stanisław Nelken on Twitter

“@ksietczynski Może wie, że nie dostanie dobrych miejsc na listach do samorządu.zostaje start na prezydenta Krakowa ( nieduże szanse)lub tworzyć coś nowego”

Dzisiaj,23 czerwca 2017,18:37 Przeczytaj poźniej
Urwis1976 on Twitter

Urwis1976 on Twitter

“@IdahoPan @KubaBrenn W Krakowie kiedyś była afera ze ciapate kmioty co prowadziły kebaby do sosów do się spusz.... i sanepid znalaz spermę w sosach !!”

Dzisiaj,23 czerwca 2017,18:17 Przeczytaj poźniej
Janekx89 on Twitter

Janekx89 on Twitter

“@kubacimoszko @Liderazzo Powiedział przecież prawdę, skoro Damian wyjechał z Krakowa i nie zadzwonił do niego sam tylko ojciec nachalnie to coś jest chyba nie tak..”

Dzisiaj,23 czerwca 2017,17:42 Przeczytaj poźniej
Alex on Twitter

Alex on Twitter

“@szostak_marek @elzbietawilczak za wcześnie to otwarcie, ks.Sowa wraca do Krakowa dopiero 1.07 więc kto tak uroczyście most poświęci i kto ściągnie ekipę tvn24 żeby to pok.”

Dzisiaj,23 czerwca 2017,16:26 Przeczytaj poźniej
Przemek Bolechowski on Twitter

Przemek Bolechowski on Twitter

“@RadioKrakow wyjazdy z Krakowa w stronę Tatr. Policjanci kierują na skrzyżowaniach ruchem więc nie jest źle. #zakończenieroku”

Dzisiaj,23 czerwca 2017,16:23 Przeczytaj poźniej
Mateusz Żmija on Twitter

Mateusz Żmija on Twitter

“Kierowcy nadal cierpią w Krakowie i okolicach. #A4 z potężnym korkiem między Balicami a w. Kraków-Południe. W centrum też tłok. @RadioKrakow”

Dzisiaj,23 czerwca 2017,15:37 Przeczytaj poźniej
Ładuję newsy