Newsy z kategorii - newsy

Newsy - Wybrane z sieci - Kraków

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.

Newsy - kategoria Newsy

Gregorio Diaz on Twitter

Gregorio Diaz on Twitter

“@ufka2 największe manifestacje po '89, niech się Pani nie okłamuje - wystarczyło przyjść na Krakowskie albo podjechać do Gołdapi aby się przekonać”

Dzisiaj,24 lipca 2017,08:21 Przeczytaj poźniej
Jelonek rogacz ✗❦ on Twitter

Jelonek rogacz ✗❦ on Twitter

“@LiveTheMoment14 Plus mogłabym niby ale mama mnie zabije bo jutro jadę do koleżanki i od niej do Krakowa wracam na trzy czy tam cztery dni i jadę na tydzień+”

Dzisiaj,24 lipca 2017,08:18 Przeczytaj poźniej
Ninja is me on Twitter

Ninja is me on Twitter

“@drevzix Ja z okolic krakowa, a on z Warszawy...więc w sumie jakieś ponad 400 km. Meh gdyby to chodziło tylko o przyjaźń, to byłoby łatwiej. A chyba”

Dzisiaj,24 lipca 2017,08:13 Przeczytaj poźniej
Józef™ on Twitter

Józef™ on Twitter

“@PanTomaszJZW Kiedyś kumpel na wycieczce szkolnej w Krakowie stracił jakiś zielony szalik, bo ktoś pomyślał, że to Legii i mu zajebał po prostu xD”

Dzisiaj,24 lipca 2017,07:58 Przeczytaj poźniej
MaxFuller on Twitter

MaxFuller on Twitter

“@SISICZKA @RyszardPetru Będzie trudno. Ja oddaję głos w Krakowie. Do Kazania mi nie po drodze. Miłego dnia tobie również . PS Statystyka nie jest trudna.”

Dzisiaj,24 lipca 2017,07:49 Przeczytaj poźniej
(L)egiArsena(L) on Twitter

(L)egiArsena(L) on Twitter

“@traczyk_s I myślisz, że na krakowskim było podobnie? :):). Generalnie państwowki obecnie są za PiS. Dostali bardzo dobre podwyżki za ich rządów”

Dzisiaj,24 lipca 2017,07:41 Przeczytaj poźniej
Ładuję newsy