Tagi:

Biegowa i korkowa niedziela w Krakowie

Zdjęcie z artykułu: Biegowa i korkowa niedziela w Krakowie półmaraton marzanny; Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu
Ilustracja do artykułu Biegowa i korkowa niedziela w Krakowie

To będzie biegowa ale i korkowa niedziela w Krakowie. Ulicami Krakowa przebiegną uczestnicy 14. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny. Imprezie towarzyszył będzie Bieg z Dystansem "Dla Małych Serc". Szykujcie się na duże utrudnienia w ruchu i zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.  

Poznaj trasę biegu
Bieg wystartuje o godzinie 11 z alei 3 maja przy Błoniach. Zakończenie biegu o 14:30. Planowana trasa:
aleja Focha (deptak), ul. Królowej Jadwigi, ul. Księcia Józefa, most Zwierzyniecki (chodnik), ulica dojazdową w kierunku osiedla przy ul. Praskiej, ulica za osiedlem (TS Tramwaj), bulwar wzdłuż ul. Tynieckiej, Bulwar Poleskim, Bulwar Wołyńskim, ul. Ludwinowska, most Retmański, ul. Rollego, Bulwar Podolski, kładka o. Bernatka, Bulwar Inflancki, środkowa alejka w kierunku ulicy Smoczej, ul. Bernardyńska (chodnik), ul. Grodzka, Rynek Gł. (linia G-H), ul. Floriańska, Planty (od Bramy Floriańskiej do ul. Poselskiej), ul. Poselska, ul. Kanonicza, ul. Podzamcze przy Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego, Bulwar Czerwieński, Bulwar Rodła, ul. Kościuszki, ul. Królowej Jadwigi, ul. Emaus, al. Focha (część jezdni i deptak od strony Błoń w kierunku Alei), al. 3 Maja (deptak).

Najważniejsze utrudnienia
Między 8 a 16 dla samochodów zamknięta będzie al. 3 Maja. Między 10 a 14.15 nie będzie można przejechać al. Focha. Wyjazd w kierunku Alei będzie zapewniony z ulic: Kasztelańskiej, Prusa, Kraszewskiego, Kałuży.
Od 10.45 przez godzinę między al. Focha a ul. Księcia Józefa zamknięta będzie ul. Królowej Jadwigi. Ulice Kościuszki (od ul. Komorowskiego do ul. Księcia Józefa) oraz Księcia Józefa (od ul. Kościuszki do mostu Zwierzynieckiego) zamknięte będą w godz. 10 - 14.15.

Zmiany w kursowaniu tramwajów
Od około godz. 10:30 do około godz. 13:30 zostanie wyłączona komunikacja tramwajowa w ul. Dominikańskiej i ul. Franciszkańskiej. Linie: 1, 6, 8, 13, 18, 20 będą kierowane przez ul. Westerplatte oraz Basztową do swoich przystanków końcowych.
Ponadto, zostanie wyłączona z ruchu południowa część ul. Kościuszki na odcinku ul. Flisacka – ul. Królowej Jadwigi, a przystanek "Salwator" na ul. Kościuszki nie będzie funkcjonował (wsiadanie będzie się odbywało na pętli).

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?

1 godz. 1 min.
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

1 godz. 40 min.
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl

1 godz. 52 min.
Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Reality show w serialu Siberia straszy swoich uczestników, a teraz napędzi strachu także widzom, bo już dziś produkcję można oglądać na eskaGO! Na ekranie: survival, nadprzyrodzone niebezpieczeństwa, romanse i zagadki – nie możecie tego przegapić!

2 godz. 51 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy