Tagi:

Biegowa i korkowa niedziela w Krakowie

Zdjęcie z artykułu: Biegowa i korkowa niedziela w Krakowie półmaraton marzanny; Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu
Ilustracja do artykułu Biegowa i korkowa niedziela w Krakowie

To będzie biegowa ale i korkowa niedziela w Krakowie. Ulicami Krakowa przebiegną uczestnicy 14. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny. Imprezie towarzyszył będzie Bieg z Dystansem "Dla Małych Serc". Szykujcie się na duże utrudnienia w ruchu i zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.  

Poznaj trasę biegu
Bieg wystartuje o godzinie 11 z alei 3 maja przy Błoniach. Zakończenie biegu o 14:30. Planowana trasa:
aleja Focha (deptak), ul. Królowej Jadwigi, ul. Księcia Józefa, most Zwierzyniecki (chodnik), ulica dojazdową w kierunku osiedla przy ul. Praskiej, ulica za osiedlem (TS Tramwaj), bulwar wzdłuż ul. Tynieckiej, Bulwar Poleskim, Bulwar Wołyńskim, ul. Ludwinowska, most Retmański, ul. Rollego, Bulwar Podolski, kładka o. Bernatka, Bulwar Inflancki, środkowa alejka w kierunku ulicy Smoczej, ul. Bernardyńska (chodnik), ul. Grodzka, Rynek Gł. (linia G-H), ul. Floriańska, Planty (od Bramy Floriańskiej do ul. Poselskiej), ul. Poselska, ul. Kanonicza, ul. Podzamcze przy Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego, Bulwar Czerwieński, Bulwar Rodła, ul. Kościuszki, ul. Królowej Jadwigi, ul. Emaus, al. Focha (część jezdni i deptak od strony Błoń w kierunku Alei), al. 3 Maja (deptak).

Najważniejsze utrudnienia
Między 8 a 16 dla samochodów zamknięta będzie al. 3 Maja. Między 10 a 14.15 nie będzie można przejechać al. Focha. Wyjazd w kierunku Alei będzie zapewniony z ulic: Kasztelańskiej, Prusa, Kraszewskiego, Kałuży.
Od 10.45 przez godzinę między al. Focha a ul. Księcia Józefa zamknięta będzie ul. Królowej Jadwigi. Ulice Kościuszki (od ul. Komorowskiego do ul. Księcia Józefa) oraz Księcia Józefa (od ul. Kościuszki do mostu Zwierzynieckiego) zamknięte będą w godz. 10 - 14.15.

Zmiany w kursowaniu tramwajów
Od około godz. 10:30 do około godz. 13:30 zostanie wyłączona komunikacja tramwajowa w ul. Dominikańskiej i ul. Franciszkańskiej. Linie: 1, 6, 8, 13, 18, 20 będą kierowane przez ul. Westerplatte oraz Basztową do swoich przystanków końcowych.
Ponadto, zostanie wyłączona z ruchu południowa część ul. Kościuszki na odcinku ul. Flisacka – ul. Królowej Jadwigi, a przystanek "Salwator" na ul. Kościuszki nie będzie funkcjonował (wsiadanie będzie się odbywało na pętli).

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy