Czy da się przejechać 100 km za 1,50 zł? Tak! W dodatku ekologicznie

Tanie i ekologiczne podróżowanie jest możliwe! 5 Czy da się przejechać 100 km za 1,50 zł? Tak! W dodatku ekologicznie
Tanie i ekologiczne podróżowanie jest możliwe! / Sart Skutery Elektryczne
Ilustracja do artykułu: Czy da się przejechać 100 km za 1,50 zł? Tak! W dodatku ekologicznie

Przejechanie stu kilometrów samochodem z silnikiem diesla to koszt co najmniej 30 złotych. Trochę mniej wydamy podróżując autem z instalacją LPG. Jest jednak sposób, by zaoszczędzić wielokrotnie więcej, a przy tym zadbać o środowisko i nie dokładać swojej "cegiełki" do krakowskiego smogu! 

100 kilometrów za 1,50 zł!

Dla każdego, kto ma dość korków i smogu, a przy tym nie lubi głośnej pracy silnika - jest rozwiązanie! To skuter elektryczny. Świetnie nadaje się do jazdy po mieście, a koszt jego użytkowania jest wyjątkowo niski. Przejazd stu kilometrów takim jednośladem to koszt około 1,50 zł. Z korkami, które dają się we znaki krakowskim kierowcom, lepiej od takiej maszyny poradziłoby sobie tylko... metro. Skuter sprawdzi się też w przemierzaniu wąskich ulic w centrum i w rejonie gęsto zabudowanych osiedli, których w Krakowie pojawia się coraz więcej. 

Podróżuj ekologicznie 

Skuter elektryczny to propozycja również dla tych, którzy chcą żyć w zgodzie z naturą. To jednoślad nie tylko ekonomiczny, ale i ekologiczny - co w naszym mieście ma szczególne znaczenie.

Pojazdy spalinowe są poważnym źródłem zanieczyszczeń powietrza. W polskich miastach na tysiąc mieszkańców przypada więcej aut, niż w wielu miastach Europy Zachodniej. Tymczasem skuter elektryczny bezpośrednio nie emituje do atmosfery żadnych zanieczyszczeń. Nie wymaga benzyny, ani olejów. Zatem jeśli chcemy być eko, niekoniecznie musimy przesiadać się na rower!

Pokaż swój charakter! 

Wśród skuterów elektrycznych można znaleźć model, który odzwierciedla nasze potrzeby, pasuje do indywidualnego stylu, a nawet do charakteru. Taki wybór daje nam firma S'art, która ma do zaoferowania towarzyską Herę, pięknego Parysa lub Hermesa, wygodnego Odysa, albo pracowitego Tytana.

Zdjęcie z artykułu: Czy da się przejechać 100 km za 1,50 zł? Tak! W dodatku ekologicznie Czy da się przejechać 100 km za 1,50 zł? Tak! W dodatku ekologicznie; SART Skutery Elektryczne
Ilustracja do artykułu Czy da się przejechać 100 km za 1,50 zł? Tak! W dodatku ekologicznie

Zanim zdecydujemy się na zakup jednośladu, możemy skorzystać z wypożyczalni i ruszyć na próbną wycieczkę po krakowskich drogach. A w wyborze pomogą nam specjaliści z salonu mieszczącego się w budynku dawnego hotelu Cracovia.

Więcej szczegółów dotyczących skuterów elektrycznych S'art znajdziecie na stronie internetowej
 

Artykuł powstał we współpracy z marką S`art Skutery Elektryczne.

S`art Skutery Elektryczne
Al. Marszałka Ferdynanda Focha 1
30-111 Kraków
skuteryelektryczne.artsart.pl

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

3 godz. 22 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

3 godz. 36 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

3 godz. 55 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

4 godz. 15 min.

Przedstawiamy Idealne Miejsce Do Życia! Poznaj OZON!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy