Czy da się przejechać 100 km za 1,50 zł? Tak! W dodatku ekologicznie

Tanie i ekologiczne podróżowanie jest możliwe! 5 Czy da się przejechać 100 km za 1,50 zł? Tak! W dodatku ekologicznie
Tanie i ekologiczne podróżowanie jest możliwe! / Sart Skutery Elektryczne
Ilustracja do artykułu: Czy da się przejechać 100 km za 1,50 zł? Tak! W dodatku ekologicznie

Przejechanie stu kilometrów samochodem z silnikiem diesla to koszt co najmniej 30 złotych. Trochę mniej wydamy podróżując autem z instalacją LPG. Jest jednak sposób, by zaoszczędzić wielokrotnie więcej, a przy tym zadbać o środowisko i nie dokładać swojej "cegiełki" do krakowskiego smogu! 

100 kilometrów za 1,50 zł!

Dla każdego, kto ma dość korków i smogu, a przy tym nie lubi głośnej pracy silnika - jest rozwiązanie! To skuter elektryczny. Świetnie nadaje się do jazdy po mieście, a koszt jego użytkowania jest wyjątkowo niski. Przejazd stu kilometrów takim jednośladem to koszt około 1,50 zł. Z korkami, które dają się we znaki krakowskim kierowcom, lepiej od takiej maszyny poradziłoby sobie tylko... metro. Skuter sprawdzi się też w przemierzaniu wąskich ulic w centrum i w rejonie gęsto zabudowanych osiedli, których w Krakowie pojawia się coraz więcej. 

Podróżuj ekologicznie 

Skuter elektryczny to propozycja również dla tych, którzy chcą żyć w zgodzie z naturą. To jednoślad nie tylko ekonomiczny, ale i ekologiczny - co w naszym mieście ma szczególne znaczenie.

Pojazdy spalinowe są poważnym źródłem zanieczyszczeń powietrza. W polskich miastach na tysiąc mieszkańców przypada więcej aut, niż w wielu miastach Europy Zachodniej. Tymczasem skuter elektryczny bezpośrednio nie emituje do atmosfery żadnych zanieczyszczeń. Nie wymaga benzyny, ani olejów. Zatem jeśli chcemy być eko, niekoniecznie musimy przesiadać się na rower!

Pokaż swój charakter! 

Wśród skuterów elektrycznych można znaleźć model, który odzwierciedla nasze potrzeby, pasuje do indywidualnego stylu, a nawet do charakteru. Taki wybór daje nam firma S'art, która ma do zaoferowania towarzyską Herę, pięknego Parysa lub Hermesa, wygodnego Odysa, albo pracowitego Tytana.

Zdjęcie z artykułu: Czy da się przejechać 100 km za 1,50 zł? Tak! W dodatku ekologicznie Czy da się przejechać 100 km za 1,50 zł? Tak! W dodatku ekologicznie; SART Skutery Elektryczne
Ilustracja do artykułu Czy da się przejechać 100 km za 1,50 zł? Tak! W dodatku ekologicznie

Zanim zdecydujemy się na zakup jednośladu, możemy skorzystać z wypożyczalni i ruszyć na próbną wycieczkę po krakowskich drogach. A w wyborze pomogą nam specjaliści z salonu mieszczącego się w budynku dawnego hotelu Cracovia.

Więcej szczegółów dotyczących skuterów elektrycznych S'art znajdziecie na stronie internetowej
 

Artykuł powstał we współpracy z marką S`art Skutery Elektryczne.

S`art Skutery Elektryczne
Al. Marszałka Ferdynanda Focha 1
30-111 Kraków
skuteryelektryczne.artsart.pl

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy