Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej! [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej! 13 Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej!
Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej! / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej! [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

"Nic nie może przecież wiecznie trwać" - mają oznajmiać stojącym w korku tablice informacyjne ustawione przy remontach dróg. Na kasownikach ma się pojawić gra w kółko i krzyżyk, a na autobusach napis "Nie płacz, kiedy odjadę". Wszystko w ramach projektu LikeON. Zapowiada się ciekawie! Sprawdźcie sami w naszej galerii! 

Pozytywne hasła, które pojawią się w przestrzeni miasta, mają poprawiać nastroje krakowian. Projekt LikeON to inicjatywa finalistów krakowskiego hackatonu KrackHack - 24-godzinnej burzy mózgów, w której każdy mógł zgłosić swoją koncepcję ulepszenia miasta.

 - Pomysł sprowadza się do tego, żebyśmy się częściej uśmiechali. Chcemy to osiągnąć zmieniając sposób, w jaki miasto komunikuje się z mieszkańcami, żeby w mieście było mniej frustracji - mówi Mateusz Mucha, współautor projektu.

Odbyło się już pierwsze spotkanie pomysłodawców z Zarządem Infrastruktury Komunalnej i Transportu oraz MPK. - Chcielibyśmy dać temu pomysłowi szansę - mówi Michał Pyclik z ZIKiT-u. 

Pierwsze elementy projektu mają się pojawić w mieście jeszcze przed Wielkanocą. 

Zobacz materiał NOWA TV "24 godziny":

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy