Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej! [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej! 13 Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej!
Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej! / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej! [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

"Nic nie może przecież wiecznie trwać" - mają oznajmiać stojącym w korku tablice informacyjne ustawione przy remontach dróg. Na kasownikach ma się pojawić gra w kółko i krzyżyk, a na autobusach napis "Nie płacz, kiedy odjadę". Wszystko w ramach projektu LikeON. Zapowiada się ciekawie! Sprawdźcie sami w naszej galerii! 

Pozytywne hasła, które pojawią się w przestrzeni miasta, mają poprawiać nastroje krakowian. Projekt LikeON to inicjatywa finalistów krakowskiego hackatonu KrackHack - 24-godzinnej burzy mózgów, w której każdy mógł zgłosić swoją koncepcję ulepszenia miasta.

 - Pomysł sprowadza się do tego, żebyśmy się częściej uśmiechali. Chcemy to osiągnąć zmieniając sposób, w jaki miasto komunikuje się z mieszkańcami, żeby w mieście było mniej frustracji - mówi Mateusz Mucha, współautor projektu.

Odbyło się już pierwsze spotkanie pomysłodawców z Zarządem Infrastruktury Komunalnej i Transportu oraz MPK. - Chcielibyśmy dać temu pomysłowi szansę - mówi Michał Pyclik z ZIKiT-u. 

Pierwsze elementy projektu mają się pojawić w mieście jeszcze przed Wielkanocą. 

Zobacz materiał NOWA TV "24 godziny":

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

3 godz. 26 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

3 godz. 40 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

3 godz. 59 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

4 godz. 19 min.

Przedstawiamy Idealne Miejsce Do Życia! Poznaj OZON!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy