Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej! [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej! 13 Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej!
Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej! / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Na kasownikach pojawi się... gra w kółko i krzyżyk? Szykują się ciekawe zmiany w komunikacji miejskiej! [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

"Nic nie może przecież wiecznie trwać" - mają oznajmiać stojącym w korku tablice informacyjne ustawione przy remontach dróg. Na kasownikach ma się pojawić gra w kółko i krzyżyk, a na autobusach napis "Nie płacz, kiedy odjadę". Wszystko w ramach projektu LikeON. Zapowiada się ciekawie! Sprawdźcie sami w naszej galerii! 

Pozytywne hasła, które pojawią się w przestrzeni miasta, mają poprawiać nastroje krakowian. Projekt LikeON to inicjatywa finalistów krakowskiego hackatonu KrackHack - 24-godzinnej burzy mózgów, w której każdy mógł zgłosić swoją koncepcję ulepszenia miasta.

 - Pomysł sprowadza się do tego, żebyśmy się częściej uśmiechali. Chcemy to osiągnąć zmieniając sposób, w jaki miasto komunikuje się z mieszkańcami, żeby w mieście było mniej frustracji - mówi Mateusz Mucha, współautor projektu.

Odbyło się już pierwsze spotkanie pomysłodawców z Zarządem Infrastruktury Komunalnej i Transportu oraz MPK. - Chcielibyśmy dać temu pomysłowi szansę - mówi Michał Pyclik z ZIKiT-u. 

Pierwsze elementy projektu mają się pojawić w mieście jeszcze przed Wielkanocą. 

Zobacz materiał NOWA TV "24 godziny":

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!

2 godz. 39 min.
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?

3 godz. 3 min.
Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Prognozy pogody na maj 2017 ciekawią każdego. Ile stopni na termometrach? Gdzie będzie najcieplej? Szczegóły pogodowe przybliżamy Wam na ESKA.pl!

3 godz. 44 min.
Kim jest Mandee? #EMA2017

Kim jest Mandee? #EMA2017

Mandee to jeden z nominowanych do prestiżowej nagrody ESKA Music Awards 2017. Kim jest? Sprawdź na ESKA.pl, co wiemy o kandydacie do EMA2017.

4 godz. 23 min.

"Zaczytana" Galeria Kazimierz - weź udział!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy