Tramwaje nie pojadą od Teatru Bagatela do Bronowic Małych!

Zdjęcie z artykułu: Tramwaje nie pojadą od Teatru Bagatela do Bronowic Małych! Krakowiak; Ewa Sas, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Tramwaje nie pojadą od Teatru Bagatela do Bronowic Małych!

W sobotę pasażerowie komunikacji miejskiej podróżujący pomiędzy przystankami Teatr Bagatela a Bronowice Małe, będą musieli się liczyć z utrudnieniami. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu poinformował o awaryjnej naprawie torowiska.

- W związku z koniecznością awaryjnej wymiany płyt monolitycznych w torowisku tramwajowym w rejonie skrzyżowania ul. Karmelickiej i al. Mickiewicza, w dniu 8.04.2017 r. (sobota) w godzinach 7:00 - 21:00 zostanie wyłączone ruch tramwajowy na odcinku od Teatru Bagatela do Bronowic Małych. W związku z powyższym, linie tramwajowe 4, 8, 13, 14 i 24 kursować będą ze swoich końcówek do przystanku "Teatr Bagatela" bez zmian i następnie do innych pętli w celu zawrócenia - informuje ZIKiT.

Na czas prac zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa, która będzie kursować na odcinku Teatr Bagatela – Bronowice Małe.

>>> "Morderca drogowy" na zakopiance. To nagranie budzi kontrowersje [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

3 godz. 22 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

3 godz. 36 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

3 godz. 55 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

4 godz. 15 min.

Przedstawiamy Idealne Miejsce Do Życia! Poznaj OZON!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy