Tramwaje nie pojadą od Teatru Bagatela do Bronowic Małych!

Zdjęcie z artykułu: Tramwaje nie pojadą od Teatru Bagatela do Bronowic Małych! Krakowiak; Ewa Sas, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Tramwaje nie pojadą od Teatru Bagatela do Bronowic Małych!

W sobotę pasażerowie komunikacji miejskiej podróżujący pomiędzy przystankami Teatr Bagatela a Bronowice Małe, będą musieli się liczyć z utrudnieniami. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu poinformował o awaryjnej naprawie torowiska.

- W związku z koniecznością awaryjnej wymiany płyt monolitycznych w torowisku tramwajowym w rejonie skrzyżowania ul. Karmelickiej i al. Mickiewicza, w dniu 8.04.2017 r. (sobota) w godzinach 7:00 - 21:00 zostanie wyłączone ruch tramwajowy na odcinku od Teatru Bagatela do Bronowic Małych. W związku z powyższym, linie tramwajowe 4, 8, 13, 14 i 24 kursować będą ze swoich końcówek do przystanku "Teatr Bagatela" bez zmian i następnie do innych pętli w celu zawrócenia - informuje ZIKiT.

Na czas prac zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa, która będzie kursować na odcinku Teatr Bagatela – Bronowice Małe.

>>> "Morderca drogowy" na zakopiance. To nagranie budzi kontrowersje [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!

2 godz. 34 min.
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?

2 godz. 58 min.
Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Prognozy pogody na maj 2017 ciekawią każdego. Ile stopni na termometrach? Gdzie będzie najcieplej? Szczegóły pogodowe przybliżamy Wam na ESKA.pl!

3 godz. 39 min.
Kim jest Mandee? #EMA2017

Kim jest Mandee? #EMA2017

Mandee to jeden z nominowanych do prestiżowej nagrody ESKA Music Awards 2017. Kim jest? Sprawdź na ESKA.pl, co wiemy o kandydacie do EMA2017.

4 godz. 18 min.

"Zaczytana" Galeria Kazimierz - weź udział!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy