Tramwaje nie pojadą od Teatru Bagatela do Bronowic Małych!

Zdjęcie z artykułu: Tramwaje nie pojadą od Teatru Bagatela do Bronowic Małych! Krakowiak; Ewa Sas, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Tramwaje nie pojadą od Teatru Bagatela do Bronowic Małych!

W sobotę pasażerowie komunikacji miejskiej podróżujący pomiędzy przystankami Teatr Bagatela a Bronowice Małe, będą musieli się liczyć z utrudnieniami. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu poinformował o awaryjnej naprawie torowiska.

- W związku z koniecznością awaryjnej wymiany płyt monolitycznych w torowisku tramwajowym w rejonie skrzyżowania ul. Karmelickiej i al. Mickiewicza, w dniu 8.04.2017 r. (sobota) w godzinach 7:00 - 21:00 zostanie wyłączone ruch tramwajowy na odcinku od Teatru Bagatela do Bronowic Małych. W związku z powyższym, linie tramwajowe 4, 8, 13, 14 i 24 kursować będą ze swoich końcówek do przystanku "Teatr Bagatela" bez zmian i następnie do innych pętli w celu zawrócenia - informuje ZIKiT.

Na czas prac zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa, która będzie kursować na odcinku Teatr Bagatela – Bronowice Małe.

>>> "Morderca drogowy" na zakopiance. To nagranie budzi kontrowersje [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy