Utrudnienia w Bronowicach: Ul. Zielony Most bez przejścia i przejazdu

Zdjęcie z artykułu: Utrudnienia w Bronowicach: Ul. Zielony Most bez przejścia i przejazdu Są utrudnienia!; 0532-2008 / pixabay.com
Ilustracja do artykułu Utrudnienia w Bronowicach: Ul. Zielony Most bez przejścia i przejazdu

Wykonawcy przebudowy linii kolejowej E30 zamknęli wiadukt na ul. Zielony Most. Ruch samochodowy i pieszy został skierowany na alternatywne trasy.

Kierowcy mogą korzystać z objazdu przez ul. Armii Krajowej lub ul. Łupaszki, natomiast piesi zostali skierowani na obejście przez ul. Katowicką i przejście podziemne przez tory kolejowe. Dzięki temu mogą dostać się do przystanków tramwajowych.

Utrudnienia dla kierowców potrwają do końca maja przyszłego roku, z kilkunastodniową przerwą we wrześniu, gdy zamknięta dla ruchu zostanie ul. Armii Krajowej.

Dla pieszych PKP PLK zobowiązało się udrożnić ul. Zielony Most tak szybko, jak będzie to można zrobić w sposób bezpieczny. Obecnie data przywrócenia ruchu pieszego szacowana jest na 31 maja 2017.

>>> 1700 usterek Krakowiaka w nieco ponad rok. PESA zostanie wykluczona z kolejnego przetargu? [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017 to już ósma ogólnopolska trasa tych wyjątkowych muzycznych wydarzeń. Sprawdź, kiedy będzie miała miejsce premiera nowego singla Męskiego Grania.

23 maja 2017, 22:40
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.

23 maja 2017, 22:17
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

23 maja 2017, 18:14
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...

23 maja 2017, 16:40

28 maja Gru, Dru i Minionki w Krakowie! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy