Utrudnienia w Bronowicach: Ul. Zielony Most bez przejścia i przejazdu

Zdjęcie z artykułu: Utrudnienia w Bronowicach: Ul. Zielony Most bez przejścia i przejazdu Są utrudnienia!; 0532-2008 / pixabay.com
Ilustracja do artykułu Utrudnienia w Bronowicach: Ul. Zielony Most bez przejścia i przejazdu

Wykonawcy przebudowy linii kolejowej E30 zamknęli wiadukt na ul. Zielony Most. Ruch samochodowy i pieszy został skierowany na alternatywne trasy.

Kierowcy mogą korzystać z objazdu przez ul. Armii Krajowej lub ul. Łupaszki, natomiast piesi zostali skierowani na obejście przez ul. Katowicką i przejście podziemne przez tory kolejowe. Dzięki temu mogą dostać się do przystanków tramwajowych.

Utrudnienia dla kierowców potrwają do końca maja przyszłego roku, z kilkunastodniową przerwą we wrześniu, gdy zamknięta dla ruchu zostanie ul. Armii Krajowej.

Dla pieszych PKP PLK zobowiązało się udrożnić ul. Zielony Most tak szybko, jak będzie to można zrobić w sposób bezpieczny. Obecnie data przywrócenia ruchu pieszego szacowana jest na 31 maja 2017.

>>> 1700 usterek Krakowiaka w nieco ponad rok. PESA zostanie wykluczona z kolejnego przetargu? [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl

37 min
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

1 godz. 12 min.
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzili z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczyliśmy 24 czerwca podczas gali.

1 godz. 42 min.
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy