Utrudnienia w Bronowicach: Ul. Zielony Most bez przejścia i przejazdu

Zdjęcie z artykułu: Utrudnienia w Bronowicach: Ul. Zielony Most bez przejścia i przejazdu Są utrudnienia!; 0532-2008 / pixabay.com
Ilustracja do artykułu Utrudnienia w Bronowicach: Ul. Zielony Most bez przejścia i przejazdu

Wykonawcy przebudowy linii kolejowej E30 zamknęli wiadukt na ul. Zielony Most. Ruch samochodowy i pieszy został skierowany na alternatywne trasy.

Kierowcy mogą korzystać z objazdu przez ul. Armii Krajowej lub ul. Łupaszki, natomiast piesi zostali skierowani na obejście przez ul. Katowicką i przejście podziemne przez tory kolejowe. Dzięki temu mogą dostać się do przystanków tramwajowych.

Utrudnienia dla kierowców potrwają do końca maja przyszłego roku, z kilkunastodniową przerwą we wrześniu, gdy zamknięta dla ruchu zostanie ul. Armii Krajowej.

Dla pieszych PKP PLK zobowiązało się udrożnić ul. Zielony Most tak szybko, jak będzie to można zrobić w sposób bezpieczny. Obecnie data przywrócenia ruchu pieszego szacowana jest na 31 maja 2017.

>>> 1700 usterek Krakowiaka w nieco ponad rok. PESA zostanie wykluczona z kolejnego przetargu? [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?

1 godz. 2 min.
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

1 godz. 41 min.
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl

1 godz. 53 min.
Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Reality show w serialu Siberia straszy swoich uczestników, a teraz napędzi strachu także widzom, bo już dziś produkcję można oglądać na eskaGO! Na ekranie: survival, nadprzyrodzone niebezpieczeństwa, romanse i zagadki – nie możecie tego przegapić!

2 godz. 52 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy