Utrudnienia w Bronowicach: Ul. Zielony Most bez przejścia i przejazdu

Zdjęcie z artykułu: Utrudnienia w Bronowicach: Ul. Zielony Most bez przejścia i przejazdu Są utrudnienia!; 0532-2008 / pixabay.com
Ilustracja do artykułu Utrudnienia w Bronowicach: Ul. Zielony Most bez przejścia i przejazdu

Wykonawcy przebudowy linii kolejowej E30 zamknęli wiadukt na ul. Zielony Most. Ruch samochodowy i pieszy został skierowany na alternatywne trasy.

Kierowcy mogą korzystać z objazdu przez ul. Armii Krajowej lub ul. Łupaszki, natomiast piesi zostali skierowani na obejście przez ul. Katowicką i przejście podziemne przez tory kolejowe. Dzięki temu mogą dostać się do przystanków tramwajowych.

Utrudnienia dla kierowców potrwają do końca maja przyszłego roku, z kilkunastodniową przerwą we wrześniu, gdy zamknięta dla ruchu zostanie ul. Armii Krajowej.

Dla pieszych PKP PLK zobowiązało się udrożnić ul. Zielony Most tak szybko, jak będzie to można zrobić w sposób bezpieczny. Obecnie data przywrócenia ruchu pieszego szacowana jest na 31 maja 2017.

>>> 1700 usterek Krakowiaka w nieco ponad rok. PESA zostanie wykluczona z kolejnego przetargu? [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy