ESKA INFO ma już rok! Weź udział w konkursie i zgarnij fajne nagrody! [KONKURS]

Zdjęcie z artykułu: ESKA INFO ma już rok! Weź udział w konkursie i zgarnij fajne nagrody! [KONKURS] Weź udział w naszym konkursie!; ESKA INFO
Ilustracja do artykułu ESKA INFO ma już rok! Weź udział w konkursie i zgarnij fajne nagrody! [KONKURS]

W czerwcu nasze serwisy zanotowały… 1 000 000 unikalnych użytkowników! Dziękujemy i wciąż czekamy na więcej! A teraz mamy dla Was ciekawe zadanie konkursowe!   

Co trzeba zrobić? Wejdź na nasz profil na Facebooku i napisz, ilu fanów będzie miał profil ESKA INFO Kraków 13 lipca o godz. 11:30 oraz odpowiedz na pytanie: a co Tobie udało się przez ten rok?

Spośród użytkowników, którzy dobrze wytypują liczbę fanów (można się pomylić o 50), wybierzemy 2 najciekawsze odpowiedzi. Do wygrania jest letni zestaw gadżetów ESKA Summer City. Co się w nim kryje? Tę tajemnicę odkryją dopiero zwycięzcy! 

Każdy z Was może udzielić tylko jednej odpowiedzi. Na zgłoszenia czekamy do 13 lipca, do godz. 10:30. Uwaga, liczą się tylko nieedytowane komentarze! Powodzenia!

Tutaj znajdziesz szczegółowy regulamin konkursu 

Dowiedz się o nas więcej

ESKAINFO.pl to lokalne serwisy informacyjne przygotowywane przez reporterów radiowych oraz redakcję internetową portalu. Treść serwisu uzupełnia przegląd wiadomości z innych mediów, ciekawostki dotyczące poszczególnych miast, a także aktualizowane na bieżąco informacje o pogodzie i sytuacji na drogach. Obecnie ESKA INFO oferuje informacje z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Trójmiasta, Łodzi, Lublina, Aglomeracji Śląskiej, Bydgoszczy, Rzeszowa i Szczecina.

Najnowsze newsy eska.pl

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real Madryt - FC Barcelona 16.08 to drugi mecz o Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze starcie wygrali Królewscy. Kto okaże się lepszy tym razem? Odpowiedź poznamy w trakcie transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz ONLINE i w TV?

16 sierpnia 2017, 23:36
Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing ma już 30 lat. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze ciekawostki dotyczące muzyki z filmu! 

16 sierpnia 2017, 15:43
Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce może liczyć na swoich fanów. Sprawdź, co szykują oni na koncert swojej idolki w Krakowie.

16 sierpnia 2017, 15:43
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy nowej edycji rozpoczęli promocję India Express i zaprezentowali się w tradycyjnych indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16 sierpnia 2017, 15:26
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy