Kraków: 20-letnia dziewczyna wpadła pod tramwaj przy przystanku Rzebika

Kraków: 20-letnia dziewczyna wpadła pod tramwaj przy przystanku Rzebika 3 Kraków: 20-letnia dziewczyna wpadła pod tramwaj przy przystanku Rzebika
Kraków: 20-letnia dziewczyna wpadła pod tramwaj przy przystanku Rzebika / Paweł Kowalski
Ilustracja do artykułu: Kraków: 20-letnia dziewczyna wpadła pod tramwaj przy przystanku Rzebika

Przed godziną 16 doszło do bardzo groźnego wypadku w rejonie przystanku Rzebika. Młoda kobieta wpadła pod tramwaj. Została przewieziona do szpitala.

- Kobieta wysiadła z tramwaju, który jechał w kierunku pętli Mały Płaszów. Przechodząc przez torowisko wpadła pod tramwaj, który jechał w przeciwną stronę - mówi nam mł. insp. Sebastian Gleń z małopolskiej policji. -  Pani jest w szpitalu. Żyje, ale była nieprzytomna. Ma odciętą nogę przy stopie - dodaje.

Pasażerowie komunikacji miejskiej muszą się liczyć ze sporymi utrudnieniami w kursowaniu tramwajów. Nie ma przejazdu przez ul. Lipską do pętli Mały Płaszów. Tramwaje linii 11 i 20 kierowane do pętli Prokocim. Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej kilka godzin. Na miejscu zdarzenia policja prowadzi oględziny.


>>> 5 najbardziej niebezpiecznych miejsc Krakowa: Tutaj kierowcy powinni mieć się na baczności!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

3 godz. 26 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

3 godz. 40 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

3 godz. 59 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

4 godz. 19 min.

Przedstawiamy Idealne Miejsce Do Życia! Poznaj OZON!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy