Kraków: 20-letnia dziewczyna wpadła pod tramwaj przy przystanku Rzebika

Kraków: 20-letnia dziewczyna wpadła pod tramwaj przy przystanku Rzebika 3 Kraków: 20-letnia dziewczyna wpadła pod tramwaj przy przystanku Rzebika
Kraków: 20-letnia dziewczyna wpadła pod tramwaj przy przystanku Rzebika / Paweł Kowalski
Ilustracja do artykułu: Kraków: 20-letnia dziewczyna wpadła pod tramwaj przy przystanku Rzebika

Przed godziną 16 doszło do bardzo groźnego wypadku w rejonie przystanku Rzebika. Młoda kobieta wpadła pod tramwaj. Została przewieziona do szpitala.

- Kobieta wysiadła z tramwaju, który jechał w kierunku pętli Mały Płaszów. Przechodząc przez torowisko wpadła pod tramwaj, który jechał w przeciwną stronę - mówi nam mł. insp. Sebastian Gleń z małopolskiej policji. -  Pani jest w szpitalu. Żyje, ale była nieprzytomna. Ma odciętą nogę przy stopie - dodaje.

Pasażerowie komunikacji miejskiej muszą się liczyć ze sporymi utrudnieniami w kursowaniu tramwajów. Nie ma przejazdu przez ul. Lipską do pętli Mały Płaszów. Tramwaje linii 11 i 20 kierowane do pętli Prokocim. Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej kilka godzin. Na miejscu zdarzenia policja prowadzi oględziny.


>>> 5 najbardziej niebezpiecznych miejsc Krakowa: Tutaj kierowcy powinni mieć się na baczności!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy