Tagi:

Bomba pod samochodem? Akcja pirotechników na Zamoyskiego

Zdjęcie z artykułu: Bomba pod samochodem? Akcja pirotechników na Zamoyskiego Zdjęcie poglądowe; Kevin.B / Wikipedia CC
Ilustracja do artykułu Bomba pod samochodem? Akcja pirotechników na Zamoyskiego

Około godz. 13.00 do komisariatu policji przy ul. Zamoyskiego zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że do jej samochodu przyczepiony jest dziwny pakunek. Na miejscu interweniowali pirotechnicy i antyterroryści. 

- Do komisariatu przy ul. Zamoyskiego przyszła pani, która powiedziała, że chwilę wcześniej wsiadając do samochodu zauważyła dziwny pakunek przyczepiony pod samochodem - relacjonuje nadkom. Katarzyna Cisło z małopolskiej policji. 

Na miejsce ściągnięto pirotechników ze specjalnie wyszkolonym psem oraz antyterrorystów. Przy pomocy specjalnego wysięgnika podejrzany pakunek został ściągnięty z volkswagena. Odpowiednio zabezpieczony, został przewieziony do poligonu na Pasterniku. Podczas działań ul. Zamoyskiego była zamknięta. 

Dalsze kroki które podejmie policja uzależnione są od zawartości pakunku. 

Czytaj też: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl

30 min
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

1 godz. 5 min.
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzili z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczyliśmy 24 czerwca podczas gali.

1 godz. 35 min.
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy