Tagi:

Bomba pod samochodem? Akcja pirotechników na Zamoyskiego

Zdjęcie z artykułu: Bomba pod samochodem? Akcja pirotechników na Zamoyskiego Zdjęcie poglądowe; Kevin.B / Wikipedia CC
Ilustracja do artykułu Bomba pod samochodem? Akcja pirotechników na Zamoyskiego

Około godz. 13.00 do komisariatu policji przy ul. Zamoyskiego zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że do jej samochodu przyczepiony jest dziwny pakunek. Na miejscu interweniowali pirotechnicy i antyterroryści. 

- Do komisariatu przy ul. Zamoyskiego przyszła pani, która powiedziała, że chwilę wcześniej wsiadając do samochodu zauważyła dziwny pakunek przyczepiony pod samochodem - relacjonuje nadkom. Katarzyna Cisło z małopolskiej policji. 

Na miejsce ściągnięto pirotechników ze specjalnie wyszkolonym psem oraz antyterrorystów. Przy pomocy specjalnego wysięgnika podejrzany pakunek został ściągnięty z volkswagena. Odpowiednio zabezpieczony, został przewieziony do poligonu na Pasterniku. Podczas działań ul. Zamoyskiego była zamknięta. 

Dalsze kroki które podejmie policja uzależnione są od zawartości pakunku. 

Czytaj też: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?

1 godz. 9 min.
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

1 godz. 48 min.
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl

2 godz. 0 min.
Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Reality show w serialu Siberia straszy swoich uczestników, a teraz napędzi strachu także widzom, bo już dziś produkcję można oglądać na eskaGO! Na ekranie: survival, nadprzyrodzone niebezpieczeństwa, romanse i zagadki – nie możecie tego przegapić!

2 godz. 59 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy