Tagi:

Bomba pod samochodem? Akcja pirotechników na Zamoyskiego

Zdjęcie z artykułu: Bomba pod samochodem? Akcja pirotechników na Zamoyskiego Zdjęcie poglądowe; Kevin.B / Wikipedia CC
Ilustracja do artykułu Bomba pod samochodem? Akcja pirotechników na Zamoyskiego

Około godz. 13.00 do komisariatu policji przy ul. Zamoyskiego zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że do jej samochodu przyczepiony jest dziwny pakunek. Na miejscu interweniowali pirotechnicy i antyterroryści. 

- Do komisariatu przy ul. Zamoyskiego przyszła pani, która powiedziała, że chwilę wcześniej wsiadając do samochodu zauważyła dziwny pakunek przyczepiony pod samochodem - relacjonuje nadkom. Katarzyna Cisło z małopolskiej policji. 

Na miejsce ściągnięto pirotechników ze specjalnie wyszkolonym psem oraz antyterrorystów. Przy pomocy specjalnego wysięgnika podejrzany pakunek został ściągnięty z volkswagena. Odpowiednio zabezpieczony, został przewieziony do poligonu na Pasterniku. Podczas działań ul. Zamoyskiego była zamknięta. 

Dalsze kroki które podejmie policja uzależnione są od zawartości pakunku. 

Czytaj też: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!

2 godz. 43 min.
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?

3 godz. 7 min.
Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Prognozy pogody na maj 2017 ciekawią każdego. Ile stopni na termometrach? Gdzie będzie najcieplej? Szczegóły pogodowe przybliżamy Wam na ESKA.pl!

3 godz. 48 min.
Kim jest Mandee? #EMA2017

Kim jest Mandee? #EMA2017

Mandee to jeden z nominowanych do prestiżowej nagrody ESKA Music Awards 2017. Kim jest? Sprawdź na ESKA.pl, co wiemy o kandydacie do EMA2017.

4 godz. 27 min.

"Zaczytana" Galeria Kazimierz - weź udział!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy