Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA]

Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA] 3 Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA]
Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA] / Platforma Komunikacyjna Krakowa
Ilustracja do artykułu: Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA]

Platforma Komunikacyjna Krakowa podjęła się przeprowadzenia kolejnego testu! Tym razem ekipa zbadała możliwości podgrzewanej ławki na przystanku.

Platforma Komunikacyjna Krakowa oceniła m.in. użyteczność ławki pod kątem... grillowania. Tutaj ławce przyznano trzy punkty na dziesięć. - Zalety: dużo miejsca, możliwość poznania innych mieszkańców oczekujących na przystanku. Wady: kiełbaski ogrzewają się jedynie w niewielkim stopniu, do tego psy próbują podkraść jedzenie, a inni pasażerowie - miejsce na ławeczce - pisze Platforma.

Okazuje się, że ławka lepiej wypadła w roli podgrzewanego stołu. Tutaj aż dziesięć na dziesięć! - Zalety: doskonały do utrzymania temperatury posiłków - zarówno herbatka, jak i kiełbaski były idealnie ciepłe. Ławeczka nie jest też za gorąca, więc lody czy czekolada się nie roztopią. Doceniamy też darmowe WiFi, dzięki któremu można sprawdzać nasz profil na bieżąco - ocenia ekipa Platformy.


Na eksperymenty zareagował Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu. - Gratulujemy kolejnego udanego testu! Jednocześnie uprzejmie przypominamy, że rzeczone ławeczki zostały zaprojektowane do podgrzewania golonki, a nie grillowania kiełbasek - czytamy na fanpage'u ZIKiT-u.


Podgrzewane ławki pojawiły się w Krakowie w ramach akcji reklamowej jednego z banków. Będą działać do końca listopada na dwóch przystankach "Dworzec Główny Wschód". 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy