Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA]

Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA] 3 Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA]
Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA] / Platforma Komunikacyjna Krakowa
Ilustracja do artykułu: Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA]

Platforma Komunikacyjna Krakowa podjęła się przeprowadzenia kolejnego testu! Tym razem ekipa zbadała możliwości podgrzewanej ławki na przystanku.

Platforma Komunikacyjna Krakowa oceniła m.in. użyteczność ławki pod kątem... grillowania. Tutaj ławce przyznano trzy punkty na dziesięć. - Zalety: dużo miejsca, możliwość poznania innych mieszkańców oczekujących na przystanku. Wady: kiełbaski ogrzewają się jedynie w niewielkim stopniu, do tego psy próbują podkraść jedzenie, a inni pasażerowie - miejsce na ławeczce - pisze Platforma.

Okazuje się, że ławka lepiej wypadła w roli podgrzewanego stołu. Tutaj aż dziesięć na dziesięć! - Zalety: doskonały do utrzymania temperatury posiłków - zarówno herbatka, jak i kiełbaski były idealnie ciepłe. Ławeczka nie jest też za gorąca, więc lody czy czekolada się nie roztopią. Doceniamy też darmowe WiFi, dzięki któremu można sprawdzać nasz profil na bieżąco - ocenia ekipa Platformy.


Na eksperymenty zareagował Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu. - Gratulujemy kolejnego udanego testu! Jednocześnie uprzejmie przypominamy, że rzeczone ławeczki zostały zaprojektowane do podgrzewania golonki, a nie grillowania kiełbasek - czytamy na fanpage'u ZIKiT-u.


Podgrzewane ławki pojawiły się w Krakowie w ramach akcji reklamowej jednego z banków. Będą działać do końca listopada na dwóch przystankach "Dworzec Główny Wschód". 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?

1 godz. 3 min.
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

1 godz. 42 min.
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl

1 godz. 54 min.
Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Reality show w serialu Siberia straszy swoich uczestników, a teraz napędzi strachu także widzom, bo już dziś produkcję można oglądać na eskaGO! Na ekranie: survival, nadprzyrodzone niebezpieczeństwa, romanse i zagadki – nie możecie tego przegapić!

2 godz. 53 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy