Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA]

Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA] 3 Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA]
Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA] / Platforma Komunikacyjna Krakowa
Ilustracja do artykułu: Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA]

Platforma Komunikacyjna Krakowa podjęła się przeprowadzenia kolejnego testu! Tym razem ekipa zbadała możliwości podgrzewanej ławki na przystanku.

Platforma Komunikacyjna Krakowa oceniła m.in. użyteczność ławki pod kątem... grillowania. Tutaj ławce przyznano trzy punkty na dziesięć. - Zalety: dużo miejsca, możliwość poznania innych mieszkańców oczekujących na przystanku. Wady: kiełbaski ogrzewają się jedynie w niewielkim stopniu, do tego psy próbują podkraść jedzenie, a inni pasażerowie - miejsce na ławeczce - pisze Platforma.

Okazuje się, że ławka lepiej wypadła w roli podgrzewanego stołu. Tutaj aż dziesięć na dziesięć! - Zalety: doskonały do utrzymania temperatury posiłków - zarówno herbatka, jak i kiełbaski były idealnie ciepłe. Ławeczka nie jest też za gorąca, więc lody czy czekolada się nie roztopią. Doceniamy też darmowe WiFi, dzięki któremu można sprawdzać nasz profil na bieżąco - ocenia ekipa Platformy.


Na eksperymenty zareagował Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu. - Gratulujemy kolejnego udanego testu! Jednocześnie uprzejmie przypominamy, że rzeczone ławeczki zostały zaprojektowane do podgrzewania golonki, a nie grillowania kiełbasek - czytamy na fanpage'u ZIKiT-u.


Podgrzewane ławki pojawiły się w Krakowie w ramach akcji reklamowej jednego z banków. Będą działać do końca listopada na dwóch przystankach "Dworzec Główny Wschód". 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

3 godz. 31 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

3 godz. 45 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

4 godz. 4 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

4 godz. 24 min.

Przedstawiamy Idealne Miejsce Do Życia! Poznaj OZON!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy