Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA]

Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA] 3 Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA]
Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA] / Platforma Komunikacyjna Krakowa
Ilustracja do artykułu: Ekipa Platformy Komunikacyjnej Krakowa wypróbowała podgrzewane ławki przy dworcu! Jak wypadły testy? [ZDJĘCIA]

Platforma Komunikacyjna Krakowa podjęła się przeprowadzenia kolejnego testu! Tym razem ekipa zbadała możliwości podgrzewanej ławki na przystanku.

Platforma Komunikacyjna Krakowa oceniła m.in. użyteczność ławki pod kątem... grillowania. Tutaj ławce przyznano trzy punkty na dziesięć. - Zalety: dużo miejsca, możliwość poznania innych mieszkańców oczekujących na przystanku. Wady: kiełbaski ogrzewają się jedynie w niewielkim stopniu, do tego psy próbują podkraść jedzenie, a inni pasażerowie - miejsce na ławeczce - pisze Platforma.

Okazuje się, że ławka lepiej wypadła w roli podgrzewanego stołu. Tutaj aż dziesięć na dziesięć! - Zalety: doskonały do utrzymania temperatury posiłków - zarówno herbatka, jak i kiełbaski były idealnie ciepłe. Ławeczka nie jest też za gorąca, więc lody czy czekolada się nie roztopią. Doceniamy też darmowe WiFi, dzięki któremu można sprawdzać nasz profil na bieżąco - ocenia ekipa Platformy.


Na eksperymenty zareagował Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu. - Gratulujemy kolejnego udanego testu! Jednocześnie uprzejmie przypominamy, że rzeczone ławeczki zostały zaprojektowane do podgrzewania golonki, a nie grillowania kiełbasek - czytamy na fanpage'u ZIKiT-u.


Podgrzewane ławki pojawiły się w Krakowie w ramach akcji reklamowej jednego z banków. Będą działać do końca listopada na dwóch przystankach "Dworzec Główny Wschód". 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017 to już ósma ogólnopolska trasa tych wyjątkowych muzycznych wydarzeń. Sprawdź, kiedy będzie miała miejsce premiera nowego singla Męskiego Grania.

23 maja 2017, 22:40
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.

23 maja 2017, 22:17
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

23 maja 2017, 18:14
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...

23 maja 2017, 16:40

28 maja Gru, Dru i Minionki w Krakowie! Odwiedź imprezę! ZapraszamyAkcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy