Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Zdjęcie z artykułu: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu Mężczyzna groził kobiecie, że opublikuje jej zdjęcia; AlexVan, pixabay.com
Ilustracja do artykułu Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Kilka dni temu krakowscy policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Tarnowa, który od pewnego czasu szantażował młodą kobietę. Mężczyzna może trafić za kratki na trzy lata.

Wszystko rozpoczęło się na początku marca, kiedy to do komisariatu zgłosiła się 30-latka, która złożyła zawiadomienie, że padła ofiarą szantażu.

W lutym na jednym z portali internetowych kobieta poznała mężczyznę, z którym zaczęła korespondować. Znajomość szybko się rozwijała, kontakt z internetowego przerodził się w SMS-owy i telefoniczny. 30-latka przesłała mężczyźnie swoje intymne zdjęcia.

36-latek zapewniał kobietę, że jest człowiekiem majętnym, dobrze zarabia i może jej pomóc w kłopotach finansowych. Niebawem przyjechał do Krakowa i para spotkała się na żywo. Dzień po spotkaniu mężczyzna zadzwonił do kobiety, jednak zamiast propozycji kolejnej randki miał dla niej ultimatum. Tarnowianin zagroził, że jeśli 30-latka nie zapłaci mu znacznej kwoty pieniędzy oraz nie będzie świadczyć usług seksualnych, upubliczni jej intymne zdjęcia. Zrozpaczona kobieta udała się do komisariatu, aby złożyć zawiadomienie że padła ofiarą szantażu.

Krakowscy kryminalni przystąpili do działania. Namierzyli szantażystę, zorganizowali zasadzkę i zatrzymali 36-latka. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jak się okazało, w przeszłości miał już zatargi z prawem. Był karany za posiadanie treści o charakterze pedofilskim i rozbój. Obecnie tarnowianin przebywa w policyjnym areszcie. Za stosowanie szantażu wobec 30-latki grozi mu kara to trzech lat pozbawienia wolności.

Czytaj też:

>>> Zgwałcili i okradli 19-letnią dziewczynę. Brutalnie pobili jej kolegę

>>> Pobili dziewczynę do nieprzytomności. Potem grozili, że ją zabiją [AUDIO]

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

3 godz. 31 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

3 godz. 45 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

4 godz. 4 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

4 godz. 24 min.

Przedstawiamy Idealne Miejsce Do Życia! Poznaj OZON!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy