Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Zdjęcie z artykułu: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu Mężczyzna groził kobiecie, że opublikuje jej zdjęcia; AlexVan, pixabay.com
Ilustracja do artykułu Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Kilka dni temu krakowscy policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Tarnowa, który od pewnego czasu szantażował młodą kobietę. Mężczyzna może trafić za kratki na trzy lata.

Wszystko rozpoczęło się na początku marca, kiedy to do komisariatu zgłosiła się 30-latka, która złożyła zawiadomienie, że padła ofiarą szantażu.

W lutym na jednym z portali internetowych kobieta poznała mężczyznę, z którym zaczęła korespondować. Znajomość szybko się rozwijała, kontakt z internetowego przerodził się w SMS-owy i telefoniczny. 30-latka przesłała mężczyźnie swoje intymne zdjęcia.

36-latek zapewniał kobietę, że jest człowiekiem majętnym, dobrze zarabia i może jej pomóc w kłopotach finansowych. Niebawem przyjechał do Krakowa i para spotkała się na żywo. Dzień po spotkaniu mężczyzna zadzwonił do kobiety, jednak zamiast propozycji kolejnej randki miał dla niej ultimatum. Tarnowianin zagroził, że jeśli 30-latka nie zapłaci mu znacznej kwoty pieniędzy oraz nie będzie świadczyć usług seksualnych, upubliczni jej intymne zdjęcia. Zrozpaczona kobieta udała się do komisariatu, aby złożyć zawiadomienie że padła ofiarą szantażu.

Krakowscy kryminalni przystąpili do działania. Namierzyli szantażystę, zorganizowali zasadzkę i zatrzymali 36-latka. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jak się okazało, w przeszłości miał już zatargi z prawem. Był karany za posiadanie treści o charakterze pedofilskim i rozbój. Obecnie tarnowianin przebywa w policyjnym areszcie. Za stosowanie szantażu wobec 30-latki grozi mu kara to trzech lat pozbawienia wolności.

Czytaj też:

>>> Zgwałcili i okradli 19-letnią dziewczynę. Brutalnie pobili jej kolegę

>>> Pobili dziewczynę do nieprzytomności. Potem grozili, że ją zabiją [AUDIO]

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy