Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Zdjęcie z artykułu: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu Mężczyzna groził kobiecie, że opublikuje jej zdjęcia; AlexVan, pixabay.com
Ilustracja do artykułu Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Kilka dni temu krakowscy policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Tarnowa, który od pewnego czasu szantażował młodą kobietę. Mężczyzna może trafić za kratki na trzy lata.

Wszystko rozpoczęło się na początku marca, kiedy to do komisariatu zgłosiła się 30-latka, która złożyła zawiadomienie, że padła ofiarą szantażu.

W lutym na jednym z portali internetowych kobieta poznała mężczyznę, z którym zaczęła korespondować. Znajomość szybko się rozwijała, kontakt z internetowego przerodził się w SMS-owy i telefoniczny. 30-latka przesłała mężczyźnie swoje intymne zdjęcia.

36-latek zapewniał kobietę, że jest człowiekiem majętnym, dobrze zarabia i może jej pomóc w kłopotach finansowych. Niebawem przyjechał do Krakowa i para spotkała się na żywo. Dzień po spotkaniu mężczyzna zadzwonił do kobiety, jednak zamiast propozycji kolejnej randki miał dla niej ultimatum. Tarnowianin zagroził, że jeśli 30-latka nie zapłaci mu znacznej kwoty pieniędzy oraz nie będzie świadczyć usług seksualnych, upubliczni jej intymne zdjęcia. Zrozpaczona kobieta udała się do komisariatu, aby złożyć zawiadomienie że padła ofiarą szantażu.

Krakowscy kryminalni przystąpili do działania. Namierzyli szantażystę, zorganizowali zasadzkę i zatrzymali 36-latka. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jak się okazało, w przeszłości miał już zatargi z prawem. Był karany za posiadanie treści o charakterze pedofilskim i rozbój. Obecnie tarnowianin przebywa w policyjnym areszcie. Za stosowanie szantażu wobec 30-latki grozi mu kara to trzech lat pozbawienia wolności.

Czytaj też:

>>> Zgwałcili i okradli 19-letnią dziewczynę. Brutalnie pobili jej kolegę

>>> Pobili dziewczynę do nieprzytomności. Potem grozili, że ją zabiją [AUDIO]

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35

JODO GYM. To jedyna taka siłownia na świecie. Sprawdź! Zapraszamy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy