Kraków: Pijany Amerykanin zdemolował radiowóz straży miejskiej

Zdjęcie z artykułu: Kraków: Pijany Amerykanin zdemolował radiowóz straży miejskiej Zdjęcie poglądowe; ESKAINFO.pl
Ilustracja do artykułu Kraków: Pijany Amerykanin zdemolował radiowóz straży miejskiej

Pijany obywatel Stanów Zjednoczonych w drodze do izby wytrzeźwień zdemolował radiowóz krakowskiej straży miejskiej.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu z samego rana. Około godziny 6.00 patrol straży miejskiej udał się na ul. Przemyską, gdzie według zgłoszenia nietrzeźwy mężczyzna głośno się zachowywał i usiłował wejść do jednego z bloków mieszkalnych.

Strażnicy szybko zlokalizowali mężczyznę. Rzeczywiście był bardzo pobudzony. Po wylegitymowaniu okazało się, że był to to 21-letni obywatel Stanów Zjednoczonych. Strażnicy miejscy podjęli decyzję o przewiezieniu go do izby wytrzeźwień.

W trakcie przejazdu radiowozem, obcokrajowiec kopał w drzwi przedziału przewozowego uszkadzając wkładkę zamka, krzywiąc jego obudowę oraz uszkadzając wygłuszenie drzwi. Mimo wszystko został dowieziony do izby, a na miejsce wezwano policjantów.

Funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdu. Straty zostały wycenione na około dwa tysiące złotych. Po wytrzeźwieniu obcokrajowiec został doprowadzony do Komisariatu Policji III w Krakowie, gdzie w obecności tłumacza przedstawiono mu zarzut uszkodzenia mienia.

Podejrzany wyjaśnił, że będąc w Polsce wraz ze znajomymi, podczas zwiedzania Krakowa wypił za dużo alkoholu, a potem się zgubił. Wyraził skruchę i dobrowolnie poddał się karze grzywny oraz zobowiązał się do naprawienia szkody.

Czytaj też:

>>> Policja szuka groźnego przestępcy! Nagroda za informację to 20 tysięcy złotych

>>> Brutalny atak w Kurdwanowie: W ruch poszły siekiera i maczeta lub nóż. Sprawcy wciąż są na wolności [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy