Kraków: Pijany Amerykanin zdemolował radiowóz straży miejskiej

Zdjęcie z artykułu: Kraków: Pijany Amerykanin zdemolował radiowóz straży miejskiej Zdjęcie poglądowe; ESKAINFO.pl
Ilustracja do artykułu Kraków: Pijany Amerykanin zdemolował radiowóz straży miejskiej

Pijany obywatel Stanów Zjednoczonych w drodze do izby wytrzeźwień zdemolował radiowóz krakowskiej straży miejskiej.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu z samego rana. Około godziny 6.00 patrol straży miejskiej udał się na ul. Przemyską, gdzie według zgłoszenia nietrzeźwy mężczyzna głośno się zachowywał i usiłował wejść do jednego z bloków mieszkalnych.

Strażnicy szybko zlokalizowali mężczyznę. Rzeczywiście był bardzo pobudzony. Po wylegitymowaniu okazało się, że był to to 21-letni obywatel Stanów Zjednoczonych. Strażnicy miejscy podjęli decyzję o przewiezieniu go do izby wytrzeźwień.

W trakcie przejazdu radiowozem, obcokrajowiec kopał w drzwi przedziału przewozowego uszkadzając wkładkę zamka, krzywiąc jego obudowę oraz uszkadzając wygłuszenie drzwi. Mimo wszystko został dowieziony do izby, a na miejsce wezwano policjantów.

Funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdu. Straty zostały wycenione na około dwa tysiące złotych. Po wytrzeźwieniu obcokrajowiec został doprowadzony do Komisariatu Policji III w Krakowie, gdzie w obecności tłumacza przedstawiono mu zarzut uszkodzenia mienia.

Podejrzany wyjaśnił, że będąc w Polsce wraz ze znajomymi, podczas zwiedzania Krakowa wypił za dużo alkoholu, a potem się zgubił. Wyraził skruchę i dobrowolnie poddał się karze grzywny oraz zobowiązał się do naprawienia szkody.

Czytaj też:

>>> Policja szuka groźnego przestępcy! Nagroda za informację to 20 tysięcy złotych

>>> Brutalny atak w Kurdwanowie: W ruch poszły siekiera i maczeta lub nóż. Sprawcy wciąż są na wolności [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

3 godz. 31 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

3 godz. 45 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

4 godz. 4 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

4 godz. 24 min.

Przedstawiamy Idealne Miejsce Do Życia! Poznaj OZON!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy