Kraków: W mieszkaniu na Prądniku Czerwonym policjanci znaleźli duże ilości narkotyków i... poszukiwaną 17-latkę

Zdjęcie z artykułu: Kraków: W mieszkaniu na Prądniku Czerwonym policjanci znaleźli duże ilości narkotyków i... poszukiwaną 17-latkę Zdjęcie poglądowe; Małopolska policja
Ilustracja do artykułu Kraków: W mieszkaniu na Prądniku Czerwonym policjanci znaleźli duże ilości narkotyków i... poszukiwaną 17-latkę

Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Krakowie rozpracowując przestępczość narkotykową uzyskali informację, że w jednym z bloków na Prądniku Czerwonym dochodzi do rozprowadzania środków odurzających. Policjanci udali się pod wytypowany adres. 

Kiedy policjanci weszli do lokalu, poczuli silną woń marihuany. Na miejscu zastali 42-letniego właściciela mieszkania oraz 17-letnią dziewczynę, która jak się okazało, była poszukiwana z uwagi na ucieczkę z ośrodka szkolno-wychowawczego.

Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci znaleźli woreczek foliowy z zawartością prawie 18 g amfetaminy oraz 34 zawiniątka z folii aluminiowej z zawartością prawie 38 g marihuany. 

42-letni mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających. Grozi mu kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego zastosowano policyjny dozór.

>>> Wieliczka: 28-latek dotkliwie pobił i okradł własną partnerkę

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy