Kraków: Wybuch na os. Złotego Wieku. Ktoś wysadził bankomat! [ZDJĘCIA, AUDIO]

Kraków: Wybuch na os. Złotego Wieku. Ktoś wysadził bankomat! [ZDJĘCIA, AUDIO] 4 Kraków: Wybuch na os. Złotego Wieku. Ktoś wysadził bankomat! [ZDJĘCIA, AUDIO]
Kraków: Wybuch na os. Złotego Wieku. Ktoś wysadził bankomat! [ZDJĘCIA, AUDIO] / Marcin Śliwa, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu: Kraków: Wybuch na os. Złotego Wieku. Ktoś wysadził bankomat! [ZDJĘCIA, AUDIO]

Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej około godz. 3 nad ranem. Według wstępnych informacji, próba włamania do bankomatu była nieudana. Zobaczcie zdjęcia!

Nad ranem wybuch obudził mieszkańców os. Złotego Wieku. - Aż podskoczyłam na łóżku. Był taki huk, że aż się zerwałam - mówi jedna z mieszkanek.

Zgłoszenie o zniszczonym bankomacie policja otrzymała od przypadkowego przechodnia, przed godz. 6.00 rano. Do wybuchu doszło około trzy godziny wcześniej. Według wstępnych informacji, próba włamania do bankomatu nie była udana.

Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami w ruchu w rejonie os. Złotego Wieku. Funkcjonariusze policji zakończyli już czynności na miejscu zdarzenia.

Z mieszkańcami os. Złotego Wieku rozmawiał Marcin Śliwa, reporter Radia ESKA:


Czytaj też:

>>> Chciał odebrać od byłej żony foremki na ciasto. Skończyło się na... ugodzeniu nożem!

>>> Bezdomni brutalnie pobili młodego mężczyznę

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!

2 godz. 29 min.
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?

2 godz. 53 min.
Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Prognozy pogody na maj 2017 ciekawią każdego. Ile stopni na termometrach? Gdzie będzie najcieplej? Szczegóły pogodowe przybliżamy Wam na ESKA.pl!

3 godz. 34 min.
Kim jest Mandee? #EMA2017

Kim jest Mandee? #EMA2017

Mandee to jeden z nominowanych do prestiżowej nagrody ESKA Music Awards 2017. Kim jest? Sprawdź na ESKA.pl, co wiemy o kandydacie do EMA2017.

4 godz. 13 min.

"Zaczytana" Galeria Kazimierz - weź udział!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy