Kraków: Wybuch na os. Złotego Wieku. Ktoś wysadził bankomat! [ZDJĘCIA, AUDIO]

Kraków: Wybuch na os. Złotego Wieku. Ktoś wysadził bankomat! [ZDJĘCIA, AUDIO] 4 Kraków: Wybuch na os. Złotego Wieku. Ktoś wysadził bankomat! [ZDJĘCIA, AUDIO]
Kraków: Wybuch na os. Złotego Wieku. Ktoś wysadził bankomat! [ZDJĘCIA, AUDIO] / Marcin Śliwa, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu: Kraków: Wybuch na os. Złotego Wieku. Ktoś wysadził bankomat! [ZDJĘCIA, AUDIO]

Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej około godz. 3 nad ranem. Według wstępnych informacji, próba włamania do bankomatu była nieudana. Zobaczcie zdjęcia!

Nad ranem wybuch obudził mieszkańców os. Złotego Wieku. - Aż podskoczyłam na łóżku. Był taki huk, że aż się zerwałam - mówi jedna z mieszkanek.

Zgłoszenie o zniszczonym bankomacie policja otrzymała od przypadkowego przechodnia, przed godz. 6.00 rano. Do wybuchu doszło około trzy godziny wcześniej. Według wstępnych informacji, próba włamania do bankomatu nie była udana.

Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami w ruchu w rejonie os. Złotego Wieku. Funkcjonariusze policji zakończyli już czynności na miejscu zdarzenia.

Z mieszkańcami os. Złotego Wieku rozmawiał Marcin Śliwa, reporter Radia ESKA:


Czytaj też:

>>> Chciał odebrać od byłej żony foremki na ciasto. Skończyło się na... ugodzeniu nożem!

>>> Bezdomni brutalnie pobili młodego mężczyznę

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

9 min
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

31 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

2 godz. 52 min.
Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

4 godz. 24 min.

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy