Na A4 pali się tir! Ogromne utrudnienia na obwodnicy Krakowa [ZDJĘCIA]

Na A4 pali się tir! Ogromne utrudnienia na obwodnicy Krakowa [ZDJĘCIA] 5 Na A4 pali się tir! Ogromne utrudnienia na obwodnicy Krakowa [ZDJĘCIA]
Na A4 pali się tir! Ogromne utrudnienia na obwodnicy Krakowa [ZDJĘCIA] /
Ilustracja do artykułu: Na A4 pali się tir! Ogromne utrudnienia na obwodnicy Krakowa [ZDJĘCIA]

Na 417 kilometrze autostrady A4 w kierunku Katowic trwa akcja gaśnicza. Jak informuje GDDKiA, zablokowana jest jezdnia w stronę Katowic i lewy pas w kierunku Tarnowa.

Aktualizacja, godz. 12.30 

Kierowcy wciąż muszą się liczyć z utrudnieniami. - Ruch odbywa się początkowo pasem awaryjnym, następnie przechodzi na pas lewy, a za miejscem zdarzenia odbywa się dwoma pasami ruchu - informuje Komisariat Autostradowy Policji. 

KAP wyjaśnia też przyczyny zdarzenia. - Doszło do kolizji drogowej pojazdu osobowego z pojazdem ciężarowym, który w wyniku zderzenia uległ całkowitemu spaleniu - informuje.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. 

Godz. 12.00 

W pobliżu miejsca pożaru, na 420 kilometrze A4 w stronę Katowic, doszło do wypadku. 


Godz. 11.40 

Utrudnienia w ruchu potrwają najprawdopodobniej kilka godzin. Pojazd musi zostać usunięty z jezdni. Zostaną przeprowadzone także oględziny uszkodzonej nawierzchni. Kierowcy powinni uważać na spacerujących po drodze ludzi. Jak informuje fanpage Roadsafe.pl, część osób opuszcza autostradę z walizkami - zapewne jechali na samolot i próbują zdążyć na odlot.


Czytaj też: Strażacy wyłowili kobietę, która topiła się w Wiśle. Nie udało się jej uratować

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy