Paweł K. podejrzany o zabójstwo 17-letniej Iwony Cygan jest już w Krakowie [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: Paweł K. podejrzany o zabójstwo 17-letniej Iwony Cygan jest już w Krakowie [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] Areszt; Paweł Chudzio, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Paweł K. podejrzany o zabójstwo 17-letniej Iwony Cygan jest już w Krakowie [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Po południu na lotnisku w Balicach wylądował wojskowy samolot CASA. Po wylądowaniu Paweł K. został przewieziony do aresztu śledczego na ul. Montelupich.

Do zabójstwa Iwony Cygan doszło w nocy z 13 na 14 sierpnia 1998 roku. W dniu 14 sierpnia 1998 roku około południa zmasakrowane ciało dziewczyny zostało znalezione w Łęce Szczucińskiej przy wale Wisły niedaleko drogi na Warszawę. Zwłoki znalazł przypadkowy mężczyzna, który na tych łąkach wypasał krowy. Sekcja wskazała jako przyczynę śmierci uduszenie.

Pawła K. był poszukiwany listem gończym oraz Europejskim Nakazem Aresztowania. Zatrzymano go w styczniu w Austrii. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem.

17 maja podejrzany ma zostać doprowadzony na przesłuchanie. Później usłyszy zarzuty.

>>> Makabryczne odkrycie w jednej z krakowskich kamienic: Koty zjadły ciało mężczyzny. "Zostały tylko kości"


Zobacz materiał NOWA TV "24 godziny":

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl

30 min
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

1 godz. 5 min.
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzili z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczyliśmy 24 czerwca podczas gali.

1 godz. 35 min.
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy