Paweł K. podejrzany o zabójstwo 17-letniej Iwony Cygan jest już w Krakowie [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: Paweł K. podejrzany o zabójstwo 17-letniej Iwony Cygan jest już w Krakowie [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] Areszt; Paweł Chudzio, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Paweł K. podejrzany o zabójstwo 17-letniej Iwony Cygan jest już w Krakowie [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Po południu na lotnisku w Balicach wylądował wojskowy samolot CASA. Po wylądowaniu Paweł K. został przewieziony do aresztu śledczego na ul. Montelupich.

Do zabójstwa Iwony Cygan doszło w nocy z 13 na 14 sierpnia 1998 roku. W dniu 14 sierpnia 1998 roku około południa zmasakrowane ciało dziewczyny zostało znalezione w Łęce Szczucińskiej przy wale Wisły niedaleko drogi na Warszawę. Zwłoki znalazł przypadkowy mężczyzna, który na tych łąkach wypasał krowy. Sekcja wskazała jako przyczynę śmierci uduszenie.

Pawła K. był poszukiwany listem gończym oraz Europejskim Nakazem Aresztowania. Zatrzymano go w styczniu w Austrii. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem.

17 maja podejrzany ma zostać doprowadzony na przesłuchanie. Później usłyszy zarzuty.

>>> Makabryczne odkrycie w jednej z krakowskich kamienic: Koty zjadły ciało mężczyzny. "Zostały tylko kości"


Zobacz materiał NOWA TV "24 godziny":

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017 to już ósma ogólnopolska trasa tych wyjątkowych muzycznych wydarzeń. Sprawdź, kiedy będzie miała miejsce premiera nowego singla Męskiego Grania.

23 maja 2017, 22:40
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.

23 maja 2017, 22:17
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

23 maja 2017, 18:14
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...

23 maja 2017, 16:40

28 maja Gru, Dru i Minionki w Krakowie! Odwiedź imprezę! ZapraszamyAkcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy