Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO] Siedziba Ośrodka znajduje się w Nowej Hucie; Monika Doroszkiewicz
Ilustracja do artykułu Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO]

Centrum Pozytywnego Wsparcia to miejsce, gdzie pomoc znajdzie każda osoba w trudnej sytuacji życiowej. Działacze Centrum zajmują się między innymi sprawami depresji, stalkingu, przemocy psychicznej czy ekonomicznej.  

Ośrodek założyła Prezes Fundacji Głos Serca Monika Doroszkiewicz. Na pomysł wpadła w momencie gdy sama znalazła się w ciężkiej sytuacji, i nie mogła nigdzie znaleźć pomocy. Postanowiła wtedy wziąć sprawy w swoje ręce.

- Jest to miejsce gdzie będą się odbywać warsztaty, szkolenia, grupy wsparcia, będzie mediator, prawnik, psychoterapeuci, terapeuci, coachowie, do których można się zwrócić ze swoim problemem. Będzie można uzyskać pomoc - mówi Założycielka.

W centrum jest dwanaście wyposażonych pokoi, więc w kryzysowej sytuacji, można w nim nawet krótko pomieszkać. Jeszcze zanim oficjalnie wystartował, przebywały w nim już trzy osoby w stanie depresji.

Jeśli masz problem, o którym nie możesz powiedzieć policji ani znajomym, a potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z Moniką Doroszkiewicz pod numerem: 797 371 656.

Posłuchaj naszego materiału:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?

1 godz. 2 min.
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

1 godz. 41 min.
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl

1 godz. 53 min.
Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Reality show w serialu Siberia straszy swoich uczestników, a teraz napędzi strachu także widzom, bo już dziś produkcję można oglądać na eskaGO! Na ekranie: survival, nadprzyrodzone niebezpieczeństwa, romanse i zagadki – nie możecie tego przegapić!

2 godz. 52 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy