Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO] Siedziba Ośrodka znajduje się w Nowej Hucie; Monika Doroszkiewicz
Ilustracja do artykułu Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO]

Centrum Pozytywnego Wsparcia to miejsce, gdzie pomoc znajdzie każda osoba w trudnej sytuacji życiowej. Działacze Centrum zajmują się między innymi sprawami depresji, stalkingu, przemocy psychicznej czy ekonomicznej.  

Ośrodek założyła Prezes Fundacji Głos Serca Monika Doroszkiewicz. Na pomysł wpadła w momencie gdy sama znalazła się w ciężkiej sytuacji, i nie mogła nigdzie znaleźć pomocy. Postanowiła wtedy wziąć sprawy w swoje ręce.

- Jest to miejsce gdzie będą się odbywać warsztaty, szkolenia, grupy wsparcia, będzie mediator, prawnik, psychoterapeuci, terapeuci, coachowie, do których można się zwrócić ze swoim problemem. Będzie można uzyskać pomoc - mówi Założycielka.

W centrum jest dwanaście wyposażonych pokoi, więc w kryzysowej sytuacji, można w nim nawet krótko pomieszkać. Jeszcze zanim oficjalnie wystartował, przebywały w nim już trzy osoby w stanie depresji.

Jeśli masz problem, o którym nie możesz powiedzieć policji ani znajomym, a potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z Moniką Doroszkiewicz pod numerem: 797 371 656.

Posłuchaj naszego materiału:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy