Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO] Siedziba Ośrodka znajduje się w Nowej Hucie; Monika Doroszkiewicz
Ilustracja do artykułu Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO]

Centrum Pozytywnego Wsparcia to miejsce, gdzie pomoc znajdzie każda osoba w trudnej sytuacji życiowej. Działacze Centrum zajmują się między innymi sprawami depresji, stalkingu, przemocy psychicznej czy ekonomicznej.  

Ośrodek założyła Prezes Fundacji Głos Serca Monika Doroszkiewicz. Na pomysł wpadła w momencie gdy sama znalazła się w ciężkiej sytuacji, i nie mogła nigdzie znaleźć pomocy. Postanowiła wtedy wziąć sprawy w swoje ręce.

- Jest to miejsce gdzie będą się odbywać warsztaty, szkolenia, grupy wsparcia, będzie mediator, prawnik, psychoterapeuci, terapeuci, coachowie, do których można się zwrócić ze swoim problemem. Będzie można uzyskać pomoc - mówi Założycielka.

W centrum jest dwanaście wyposażonych pokoi, więc w kryzysowej sytuacji, można w nim nawet krótko pomieszkać. Jeszcze zanim oficjalnie wystartował, przebywały w nim już trzy osoby w stanie depresji.

Jeśli masz problem, o którym nie możesz powiedzieć policji ani znajomym, a potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z Moniką Doroszkiewicz pod numerem: 797 371 656.

Posłuchaj naszego materiału:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl

37 min
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

1 godz. 12 min.
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzili z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczyliśmy 24 czerwca podczas gali.

1 godz. 42 min.
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy