Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO] Siedziba Ośrodka znajduje się w Nowej Hucie; Monika Doroszkiewicz
Ilustracja do artykułu Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO]

Centrum Pozytywnego Wsparcia to miejsce, gdzie pomoc znajdzie każda osoba w trudnej sytuacji życiowej. Działacze Centrum zajmują się między innymi sprawami depresji, stalkingu, przemocy psychicznej czy ekonomicznej.  

Ośrodek założyła Prezes Fundacji Głos Serca Monika Doroszkiewicz. Na pomysł wpadła w momencie gdy sama znalazła się w ciężkiej sytuacji, i nie mogła nigdzie znaleźć pomocy. Postanowiła wtedy wziąć sprawy w swoje ręce.

- Jest to miejsce gdzie będą się odbywać warsztaty, szkolenia, grupy wsparcia, będzie mediator, prawnik, psychoterapeuci, terapeuci, coachowie, do których można się zwrócić ze swoim problemem. Będzie można uzyskać pomoc - mówi Założycielka.

W centrum jest dwanaście wyposażonych pokoi, więc w kryzysowej sytuacji, można w nim nawet krótko pomieszkać. Jeszcze zanim oficjalnie wystartował, przebywały w nim już trzy osoby w stanie depresji.

Jeśli masz problem, o którym nie możesz powiedzieć policji ani znajomym, a potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z Moniką Doroszkiewicz pod numerem: 797 371 656.

Posłuchaj naszego materiału:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35

JODO GYM. To jedyna taka siłownia na świecie. Sprawdź! Zapraszamy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy