Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO] Siedziba Ośrodka znajduje się w Nowej Hucie; Monika Doroszkiewicz
Ilustracja do artykułu Powstało Centrum Wsparcia dla ofiar przemocy [AUDIO]

Centrum Pozytywnego Wsparcia to miejsce, gdzie pomoc znajdzie każda osoba w trudnej sytuacji życiowej. Działacze Centrum zajmują się między innymi sprawami depresji, stalkingu, przemocy psychicznej czy ekonomicznej.  

Ośrodek założyła Prezes Fundacji Głos Serca Monika Doroszkiewicz. Na pomysł wpadła w momencie gdy sama znalazła się w ciężkiej sytuacji, i nie mogła nigdzie znaleźć pomocy. Postanowiła wtedy wziąć sprawy w swoje ręce.

- Jest to miejsce gdzie będą się odbywać warsztaty, szkolenia, grupy wsparcia, będzie mediator, prawnik, psychoterapeuci, terapeuci, coachowie, do których można się zwrócić ze swoim problemem. Będzie można uzyskać pomoc - mówi Założycielka.

W centrum jest dwanaście wyposażonych pokoi, więc w kryzysowej sytuacji, można w nim nawet krótko pomieszkać. Jeszcze zanim oficjalnie wystartował, przebywały w nim już trzy osoby w stanie depresji.

Jeśli masz problem, o którym nie możesz powiedzieć policji ani znajomym, a potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z Moniką Doroszkiewicz pod numerem: 797 371 656.

Posłuchaj naszego materiału:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017 to już ósma ogólnopolska trasa tych wyjątkowych muzycznych wydarzeń. Sprawdź, kiedy będzie miała miejsce premiera nowego singla Męskiego Grania.

23 maja 2017, 22:40
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.

23 maja 2017, 22:17
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

23 maja 2017, 18:14
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...

23 maja 2017, 16:40

28 maja Gru, Dru i Minionki w Krakowie! Odwiedź imprezę! ZapraszamyAkcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy