Przyszła do komisariatu zapłacić kaucję za chłopaka. Zapomniała, że... sama jest poszukiwana

Zdjęcie z artykułu: Przyszła do komisariatu zapłacić kaucję za chłopaka. Zapomniała, że... sama jest poszukiwana Zdjęcie poglądowe; ROOKIE23, pixabay
Ilustracja do artykułu Przyszła do komisariatu zapłacić kaucję za chłopaka. Zapomniała, że... sama jest poszukiwana

Policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary więzienia bądź zapłaty kaucji. Kiedy na komisariacie pojawiła się 26-letnia partnerka zatrzymanego mężczyzny, okazało się że... również jest poszukiwana. 

Policjanci z V Komisariatu Policji w Krakowie działając wspólnie z policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, wytypowali 38-letniego mieszkańca Krakowa, który miał zajmować się przestępczością narkotykową.

Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna ma przy sobie kilka gramów amfetaminy. Funkcjonariusze sprawdzili zatrzymanego w policyjnej bazie danych - okazało się, że figuruje tam jako osoba poszukiwania do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w związku z niezapłaconą grzywną.

Chłopak został przewieziony do komisariatu, gdzie wykonywane były dalsze czynności. Wtedy zatrzymany 38-latek zdeklarował, że aby uniknąć kary więzienia, zapłaci zaległą grzywnę. W komisariacie zjawiła się jego 26-letnia partnerka, aby dopełnić formalności z tym związanych. Policjanci wylegitymowali kobietę. Wówczas okazało się, że ona również jest poszukiwana i że... ma przy sobie amfetaminę. 26-latka była zaskoczona, bo zapomniała o tym, że szuka jej policja. Para trafiła do zakładu karnego.

Czytaj też: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

17 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

20 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 35 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

4 godz. 59 min.

Pub & Club Prestige! Poznaj nowe, wyjątkowe miejsce w Krakowie!!Akcja partnerska

28 maja Gru, Dru i Minionki w Krakowie! Odwiedź imprezę! ZapraszamyAkcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy