Przyszła do komisariatu zapłacić kaucję za chłopaka. Zapomniała, że... sama jest poszukiwana

Zdjęcie z artykułu: Przyszła do komisariatu zapłacić kaucję za chłopaka. Zapomniała, że... sama jest poszukiwana Zdjęcie poglądowe; ROOKIE23, pixabay
Ilustracja do artykułu Przyszła do komisariatu zapłacić kaucję za chłopaka. Zapomniała, że... sama jest poszukiwana

Policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary więzienia bądź zapłaty kaucji. Kiedy na komisariacie pojawiła się 26-letnia partnerka zatrzymanego mężczyzny, okazało się że... również jest poszukiwana. 

Policjanci z V Komisariatu Policji w Krakowie działając wspólnie z policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, wytypowali 38-letniego mieszkańca Krakowa, który miał zajmować się przestępczością narkotykową.

Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna ma przy sobie kilka gramów amfetaminy. Funkcjonariusze sprawdzili zatrzymanego w policyjnej bazie danych - okazało się, że figuruje tam jako osoba poszukiwania do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w związku z niezapłaconą grzywną.

Chłopak został przewieziony do komisariatu, gdzie wykonywane były dalsze czynności. Wtedy zatrzymany 38-latek zdeklarował, że aby uniknąć kary więzienia, zapłaci zaległą grzywnę. W komisariacie zjawiła się jego 26-letnia partnerka, aby dopełnić formalności z tym związanych. Policjanci wylegitymowali kobietę. Wówczas okazało się, że ona również jest poszukiwana i że... ma przy sobie amfetaminę. 26-latka była zaskoczona, bo zapomniała o tym, że szuka jej policja. Para trafiła do zakładu karnego.

Czytaj też: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?

57 min
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

1 godz. 36 min.
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl

1 godz. 48 min.
Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Reality show w serialu Siberia straszy swoich uczestników, a teraz napędzi strachu także widzom, bo już dziś produkcję można oglądać na eskaGO! Na ekranie: survival, nadprzyrodzone niebezpieczeństwa, romanse i zagadki – nie możecie tego przegapić!

2 godz. 47 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy