Przyszła do komisariatu zapłacić kaucję za chłopaka. Zapomniała, że... sama jest poszukiwana

Zdjęcie z artykułu: Przyszła do komisariatu zapłacić kaucję za chłopaka. Zapomniała, że... sama jest poszukiwana Zdjęcie poglądowe; ROOKIE23, pixabay
Ilustracja do artykułu Przyszła do komisariatu zapłacić kaucję za chłopaka. Zapomniała, że... sama jest poszukiwana

Policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary więzienia bądź zapłaty kaucji. Kiedy na komisariacie pojawiła się 26-letnia partnerka zatrzymanego mężczyzny, okazało się że... również jest poszukiwana. 

Policjanci z V Komisariatu Policji w Krakowie działając wspólnie z policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, wytypowali 38-letniego mieszkańca Krakowa, który miał zajmować się przestępczością narkotykową.

Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna ma przy sobie kilka gramów amfetaminy. Funkcjonariusze sprawdzili zatrzymanego w policyjnej bazie danych - okazało się, że figuruje tam jako osoba poszukiwania do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w związku z niezapłaconą grzywną.

Chłopak został przewieziony do komisariatu, gdzie wykonywane były dalsze czynności. Wtedy zatrzymany 38-latek zdeklarował, że aby uniknąć kary więzienia, zapłaci zaległą grzywnę. W komisariacie zjawiła się jego 26-letnia partnerka, aby dopełnić formalności z tym związanych. Policjanci wylegitymowali kobietę. Wówczas okazało się, że ona również jest poszukiwana i że... ma przy sobie amfetaminę. 26-latka była zaskoczona, bo zapomniała o tym, że szuka jej policja. Para trafiła do zakładu karnego.

Czytaj też: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.

3 godz. 26 min.
OPUS: 19-latek z Polski zebrał pół miliona na konkurencję dla Spotify

OPUS: 19-latek z Polski zebrał pół miliona na konkurencję dla Spotify

Nastolatek z Polski zebrał pół miliona złotych w dwa dni na rozwój swojej platformy muzycznej OPUS. Mateusz Mach chce przeprowadzić rewolucję streamingową, która wyprze Spotify!

3 godz. 44 min.
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech Poznań - Haugesund w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

3 godz. 59 min.
Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?

Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?

Jaka będzie pogoda w sierpniu 2017? Po deszczowym lipcu wiele osób zastanawia się, jak będzie w ostatni miesiąc wakacji. Czy sierpień upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Dowiecie się - na ESKA.pl

3 godz. 59 min.

29 lipca zapraszamy na wyjątkowy koncert. 1 rok po ŚDM! Wstęp wolny :)Akcja partnerska

Poznaj program i świętuj z nami 70 lat KS PIAST Wołowice!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy