Przyszła do komisariatu zapłacić kaucję za chłopaka. Zapomniała, że... sama jest poszukiwana

Zdjęcie z artykułu: Przyszła do komisariatu zapłacić kaucję za chłopaka. Zapomniała, że... sama jest poszukiwana Zdjęcie poglądowe; ROOKIE23, pixabay
Ilustracja do artykułu Przyszła do komisariatu zapłacić kaucję za chłopaka. Zapomniała, że... sama jest poszukiwana

Policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary więzienia bądź zapłaty kaucji. Kiedy na komisariacie pojawiła się 26-letnia partnerka zatrzymanego mężczyzny, okazało się że... również jest poszukiwana. 

Policjanci z V Komisariatu Policji w Krakowie działając wspólnie z policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, wytypowali 38-letniego mieszkańca Krakowa, który miał zajmować się przestępczością narkotykową.

Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna ma przy sobie kilka gramów amfetaminy. Funkcjonariusze sprawdzili zatrzymanego w policyjnej bazie danych - okazało się, że figuruje tam jako osoba poszukiwania do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w związku z niezapłaconą grzywną.

Chłopak został przewieziony do komisariatu, gdzie wykonywane były dalsze czynności. Wtedy zatrzymany 38-latek zdeklarował, że aby uniknąć kary więzienia, zapłaci zaległą grzywnę. W komisariacie zjawiła się jego 26-letnia partnerka, aby dopełnić formalności z tym związanych. Policjanci wylegitymowali kobietę. Wówczas okazało się, że ona również jest poszukiwana i że... ma przy sobie amfetaminę. 26-latka była zaskoczona, bo zapomniała o tym, że szuka jej policja. Para trafiła do zakładu karnego.

Czytaj też: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35

JODO GYM. To jedyna taka siłownia na świecie. Sprawdź! Zapraszamy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy