Wiózł w samochodzie 43 krzewy konopi. Policjantom powiedział, że... znalazł je na śmietniku

Zdjęcie z artykułu: Wiózł w samochodzie 43 krzewy konopi. Policjantom powiedział, że... znalazł je na śmietniku Mężczyzna wiózł kilkadziesiąt krzewów konopi; rexmedlen / pixabay.com
Ilustracja do artykułu Wiózł w samochodzie 43 krzewy konopi. Policjantom powiedział, że... znalazł je na śmietniku

47-letni kierowca volkswagena wiózł w aucie 43 krzewy konopi indyjskich. Policjantom powiedział, że nie wie do kogo należą, bo znalazł je na śmietniku. 

Policjanci zatrzymali kierowcę na ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. Sharan jechał zygzakiem, co mogło wskazywać, że kierujący jest pod wpływem alkoholu albo środków odurzających. Po zatrzymaniu 47-latek przyznał, że kilka godzin wcześniej zażywał amfetaminę. W związku z tym mężczyźnie została pobrana krew do badań na zwartość narkotyków.

Podczas przeszukania samochodu policjanci natrafili na cztery donice, w których rosły 43 krzewy konopi indyjskich. 47-latek poinformował policjantów, że nie wie do kogo należą, bo znalazł je na śmietniku. W aucie znaleziono także sto gramów suszu marihuany oraz sześćdziesiąt gramów białego proszku - najprawdopodobniej amfetaminy.

Sprawę przekazano wydziałowi do walki z przestępczością narkotykową. Materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz uprawy znacznej ilości konopi indyjskich. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. Jeśli okaże się, że w momencie kierowania samochodem mężczyzna był pod wpływem narkotyków, usłyszy kolejny zarzut.

Czytaj też: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl

30 min
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

1 godz. 5 min.
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzili z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczyliśmy 24 czerwca podczas gali.

1 godz. 35 min.
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy