Wiózł w samochodzie 43 krzewy konopi. Policjantom powiedział, że... znalazł je na śmietniku

Zdjęcie z artykułu: Wiózł w samochodzie 43 krzewy konopi. Policjantom powiedział, że... znalazł je na śmietniku Mężczyzna wiózł kilkadziesiąt krzewów konopi; rexmedlen / pixabay.com
Ilustracja do artykułu Wiózł w samochodzie 43 krzewy konopi. Policjantom powiedział, że... znalazł je na śmietniku

47-letni kierowca volkswagena wiózł w aucie 43 krzewy konopi indyjskich. Policjantom powiedział, że nie wie do kogo należą, bo znalazł je na śmietniku. 

Policjanci zatrzymali kierowcę na ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. Sharan jechał zygzakiem, co mogło wskazywać, że kierujący jest pod wpływem alkoholu albo środków odurzających. Po zatrzymaniu 47-latek przyznał, że kilka godzin wcześniej zażywał amfetaminę. W związku z tym mężczyźnie została pobrana krew do badań na zwartość narkotyków.

Podczas przeszukania samochodu policjanci natrafili na cztery donice, w których rosły 43 krzewy konopi indyjskich. 47-latek poinformował policjantów, że nie wie do kogo należą, bo znalazł je na śmietniku. W aucie znaleziono także sto gramów suszu marihuany oraz sześćdziesiąt gramów białego proszku - najprawdopodobniej amfetaminy.

Sprawę przekazano wydziałowi do walki z przestępczością narkotykową. Materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz uprawy znacznej ilości konopi indyjskich. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. Jeśli okaże się, że w momencie kierowania samochodem mężczyzna był pod wpływem narkotyków, usłyszy kolejny zarzut.

Czytaj też: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

23 lipca 2017, 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

23 lipca 2017, 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

23 lipca 2017, 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

23 lipca 2017, 11:28
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy