Wiózł w samochodzie 43 krzewy konopi. Policjantom powiedział, że... znalazł je na śmietniku

Zdjęcie z artykułu: Wiózł w samochodzie 43 krzewy konopi. Policjantom powiedział, że... znalazł je na śmietniku Mężczyzna wiózł kilkadziesiąt krzewów konopi; rexmedlen / pixabay.com
Ilustracja do artykułu Wiózł w samochodzie 43 krzewy konopi. Policjantom powiedział, że... znalazł je na śmietniku

47-letni kierowca volkswagena wiózł w aucie 43 krzewy konopi indyjskich. Policjantom powiedział, że nie wie do kogo należą, bo znalazł je na śmietniku. 

Policjanci zatrzymali kierowcę na ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. Sharan jechał zygzakiem, co mogło wskazywać, że kierujący jest pod wpływem alkoholu albo środków odurzających. Po zatrzymaniu 47-latek przyznał, że kilka godzin wcześniej zażywał amfetaminę. W związku z tym mężczyźnie została pobrana krew do badań na zwartość narkotyków.

Podczas przeszukania samochodu policjanci natrafili na cztery donice, w których rosły 43 krzewy konopi indyjskich. 47-latek poinformował policjantów, że nie wie do kogo należą, bo znalazł je na śmietniku. W aucie znaleziono także sto gramów suszu marihuany oraz sześćdziesiąt gramów białego proszku - najprawdopodobniej amfetaminy.

Sprawę przekazano wydziałowi do walki z przestępczością narkotykową. Materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz uprawy znacznej ilości konopi indyjskich. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. Jeśli okaże się, że w momencie kierowania samochodem mężczyzna był pod wpływem narkotyków, usłyszy kolejny zarzut.

Czytaj też: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!

2 godz. 43 min.
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?

3 godz. 7 min.
Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Prognozy pogody na maj 2017 ciekawią każdego. Ile stopni na termometrach? Gdzie będzie najcieplej? Szczegóły pogodowe przybliżamy Wam na ESKA.pl!

3 godz. 48 min.
Kim jest Mandee? #EMA2017

Kim jest Mandee? #EMA2017

Mandee to jeden z nominowanych do prestiżowej nagrody ESKA Music Awards 2017. Kim jest? Sprawdź na ESKA.pl, co wiemy o kandydacie do EMA2017.

4 godz. 27 min.

"Zaczytana" Galeria Kazimierz - weź udział!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy