Wiózł w samochodzie 43 krzewy konopi. Policjantom powiedział, że... znalazł je na śmietniku

Zdjęcie z artykułu: Wiózł w samochodzie 43 krzewy konopi. Policjantom powiedział, że... znalazł je na śmietniku Mężczyzna wiózł kilkadziesiąt krzewów konopi; rexmedlen / pixabay.com
Ilustracja do artykułu Wiózł w samochodzie 43 krzewy konopi. Policjantom powiedział, że... znalazł je na śmietniku

47-letni kierowca volkswagena wiózł w aucie 43 krzewy konopi indyjskich. Policjantom powiedział, że nie wie do kogo należą, bo znalazł je na śmietniku. 

Policjanci zatrzymali kierowcę na ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. Sharan jechał zygzakiem, co mogło wskazywać, że kierujący jest pod wpływem alkoholu albo środków odurzających. Po zatrzymaniu 47-latek przyznał, że kilka godzin wcześniej zażywał amfetaminę. W związku z tym mężczyźnie została pobrana krew do badań na zwartość narkotyków.

Podczas przeszukania samochodu policjanci natrafili na cztery donice, w których rosły 43 krzewy konopi indyjskich. 47-latek poinformował policjantów, że nie wie do kogo należą, bo znalazł je na śmietniku. W aucie znaleziono także sto gramów suszu marihuany oraz sześćdziesiąt gramów białego proszku - najprawdopodobniej amfetaminy.

Sprawę przekazano wydziałowi do walki z przestępczością narkotykową. Materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz uprawy znacznej ilości konopi indyjskich. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. Jeśli okaże się, że w momencie kierowania samochodem mężczyzna był pod wpływem narkotyków, usłyszy kolejny zarzut.

Czytaj też: Groził 30-latce, że opublikuje jej intymne zdjęcia. Zażądał pieniędzy i seksu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

15 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

18 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 33 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

4 godz. 57 min.

Pub & Club Prestige! Poznaj nowe, wyjątkowe miejsce w Krakowie!!Akcja partnerska

28 maja Gru, Dru i Minionki w Krakowie! Odwiedź imprezę! ZapraszamyAkcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy