33. PAKA już za nami! Działo się! [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

33. PAKA już za nami! Działo się! [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO] 20 33. PAKA już za nami! Działo się! [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]
33. PAKA już za nami! Działo się! [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO] / Daniel Szura
Ilustracja do artykułu: 33. PAKA już za nami! Działo się! [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

Piotr Bałtroczyk, Katarzyna Pakosińska, Zenon Laskowik, Jacek Fedorowicz, Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio, kabaret Smile, Łowcy.B, kabaret Nowaki, Tomasz Oświeciński, grupa AD HOC. To między innymi ci artyści bawili publiczność 33. Przeglądu Kabaretów PAKA. Działo się! Zobaczcie zdjęcia z ostatnich dni!

Tegoroczny przegląd PAKA wystartował 29 marca i zakończył się w niedzielę, 2 kwietnia, "Przeło/mową Galą", podczas której młodzi adepci sztuki kabaretowej wystąpili u boku doświadczonych osobowości. Finalnie III miejsce przyznano Czołówce Piekła oraz Kabaretowi Trzecia Strona Medalu, II miejsce Kabaretowi A JAK!, a I miejsce Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Nie zdecydowano o przyznaniu grand prix. Rozdano wyróżnienia oraz nagrody specjalne.

Zobaczcie nagranie Marleny Chudzio, reporterki Radia ESKA:


>>> Finał 33. PAKI: Znamy wyniki! [AUDIO]

 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

3 godz. 24 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

3 godz. 38 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

3 godz. 57 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

4 godz. 17 min.

Przedstawiamy Idealne Miejsce Do Życia! Poznaj OZON!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy