33. PAKA już za nami! Działo się! [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

33. PAKA już za nami! Działo się! [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO] 20 33. PAKA już za nami! Działo się! [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]
33. PAKA już za nami! Działo się! [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO] / Daniel Szura
Ilustracja do artykułu: 33. PAKA już za nami! Działo się! [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

Piotr Bałtroczyk, Katarzyna Pakosińska, Zenon Laskowik, Jacek Fedorowicz, Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio, kabaret Smile, Łowcy.B, kabaret Nowaki, Tomasz Oświeciński, grupa AD HOC. To między innymi ci artyści bawili publiczność 33. Przeglądu Kabaretów PAKA. Działo się! Zobaczcie zdjęcia z ostatnich dni!

Tegoroczny przegląd PAKA wystartował 29 marca i zakończył się w niedzielę, 2 kwietnia, "Przeło/mową Galą", podczas której młodzi adepci sztuki kabaretowej wystąpili u boku doświadczonych osobowości. Finalnie III miejsce przyznano Czołówce Piekła oraz Kabaretowi Trzecia Strona Medalu, II miejsce Kabaretowi A JAK!, a I miejsce Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Nie zdecydowano o przyznaniu grand prix. Rozdano wyróżnienia oraz nagrody specjalne.

Zobaczcie nagranie Marleny Chudzio, reporterki Radia ESKA:


>>> Finał 33. PAKI: Znamy wyniki! [AUDIO]

 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!

2 godz. 37 min.
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?

3 godz. 1 min.
Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Prognozy pogody na maj 2017 ciekawią każdego. Ile stopni na termometrach? Gdzie będzie najcieplej? Szczegóły pogodowe przybliżamy Wam na ESKA.pl!

3 godz. 42 min.
Kim jest Mandee? #EMA2017

Kim jest Mandee? #EMA2017

Mandee to jeden z nominowanych do prestiżowej nagrody ESKA Music Awards 2017. Kim jest? Sprawdź na ESKA.pl, co wiemy o kandydacie do EMA2017.

4 godz. 21 min.

"Zaczytana" Galeria Kazimierz - weź udział!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy