Bloger o zapiekankach z Okrąglaka: "Nawet paszą bym tego nie nazwał"

Zdjęcie z artykułu: Bloger o zapiekankach z Okrąglaka: "Nawet paszą bym tego nie nazwał" Okrąglak; Kpalion / Wikipedia CC
Ilustracja do artykułu Bloger o zapiekankach z Okrąglaka: "Nawet paszą bym tego nie nazwał"

- Dlaczego robicie to ludziom? - pyta Michał Turecki ze streedfoodpolska.pl. Bloger wybrał się na plac Nowy, by spróbować wszystkich zapiekanek serwowanych w kultowym Okrąglaku. - To była najgorsza rzecz jakiej, próbowałem w ciągu ostatnich lat - pisze.

Okrąglak mieszkańcom Krakowa i przyjezdnym od lat kojarzy się z tanimi i smacznymi zapiekankami. Kij w mrowisko wetknął ostatnio Michał Turecki z bloga streetfoodpolska.pl. W tekście zatytułowanym "Dlaczego robicie to ludziom?" ocenił zapiekanki z sześciu okienek i nie zostawił na nich suchej nitki.

Bloger nie przebiera w słowach. "Płaskie prawie pieczywo, posypane tragicznie małą ilością produktu niemal seropodobnego i zwęglonych na wiór wspomnień po pieczarkach", "Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak smakuje piekło, to ja już chyba wiem", "Człowiek próbując miał wrażenie, że masa była zrobiona z przetopionych żółtych prezerwatyw".

- To była najgorsza rzecz jakiej próbowałem w ciągu ostatnich lat. To jest coś niegodnego tytułu pożywienia. Nawet paszą bym tego nie nazwał. Serwowanie wolnemu człowiekowi w zamian za pieniądze takiego obrzydlistwa, powinno być surowo karane, a kontrolerzy sanepidu powinni krążyć nad placem Nowym, jak sępy nad gnijącym truchłem. Polecanie jedzenia w tym miejscu również powinno być karalne - podsumowuje Turecki.

Internauci są podzieleni. - Ten wpis to dla mnie takie marudzenie i muchy w nosie - twierdzą jedni. - To prawda, zapiekanki są wręcz obrzydliwe - komentują inni. A jak jest Waszym zdaniem?

>>> Miecz samurajski i sztuczna szczęka. Co gubią pasażerowie krakowskiej komunikacji? [AUDIO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

23 lipca 2017, 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

23 lipca 2017, 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

23 lipca 2017, 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

23 lipca 2017, 11:28
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy