Bloger o zapiekankach z Okrąglaka: "Nawet paszą bym tego nie nazwał"

Zdjęcie z artykułu: Bloger o zapiekankach z Okrąglaka: "Nawet paszą bym tego nie nazwał" Okrąglak; Kpalion / Wikipedia CC
Ilustracja do artykułu Bloger o zapiekankach z Okrąglaka: "Nawet paszą bym tego nie nazwał"

- Dlaczego robicie to ludziom? - pyta Michał Turecki ze streedfoodpolska.pl. Bloger wybrał się na plac Nowy, by spróbować wszystkich zapiekanek serwowanych w kultowym Okrąglaku. - To była najgorsza rzecz jakiej, próbowałem w ciągu ostatnich lat - pisze.

Okrąglak mieszkańcom Krakowa i przyjezdnym od lat kojarzy się z tanimi i smacznymi zapiekankami. Kij w mrowisko wetknął ostatnio Michał Turecki z bloga streetfoodpolska.pl. W tekście zatytułowanym "Dlaczego robicie to ludziom?" ocenił zapiekanki z sześciu okienek i nie zostawił na nich suchej nitki.

Bloger nie przebiera w słowach. "Płaskie prawie pieczywo, posypane tragicznie małą ilością produktu niemal seropodobnego i zwęglonych na wiór wspomnień po pieczarkach", "Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak smakuje piekło, to ja już chyba wiem", "Człowiek próbując miał wrażenie, że masa była zrobiona z przetopionych żółtych prezerwatyw".

- To była najgorsza rzecz jakiej próbowałem w ciągu ostatnich lat. To jest coś niegodnego tytułu pożywienia. Nawet paszą bym tego nie nazwał. Serwowanie wolnemu człowiekowi w zamian za pieniądze takiego obrzydlistwa, powinno być surowo karane, a kontrolerzy sanepidu powinni krążyć nad placem Nowym, jak sępy nad gnijącym truchłem. Polecanie jedzenia w tym miejscu również powinno być karalne - podsumowuje Turecki.

Internauci są podzieleni. - Ten wpis to dla mnie takie marudzenie i muchy w nosie - twierdzą jedni. - To prawda, zapiekanki są wręcz obrzydliwe - komentują inni. A jak jest Waszym zdaniem?

>>> Miecz samurajski i sztuczna szczęka. Co gubią pasażerowie krakowskiej komunikacji? [AUDIO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.

3 godz. 11 min.
Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!

3 godz. 17 min.
Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 już 23 czerwca. Nie wiesz jak świętować? Sprawdź nasze pomysły na ESKA.pl

3 godz. 38 min.
Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

22 czerwca 2017, 19:00

Przedstawiamy Idealne Miejsce Do Życia! Poznaj OZON!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy