Tagi:

Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady!

Zdjęcie z artykułu: Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady! Zbiórka krwi potrwa 5 dni; sabinurce/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady!

Przed nami kolejna, 34. edycja Wampiriady. Organizatorem akcji jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zbiórka krwi potrwa między 20 a 24 marca.

Tym razem motywem przewodnim Wampiriady będzie zdrowy tryb życia, dlatego przygotujcie się na pełen ruchu, ćwiczeń oraz zdrowego jedzenia tydzień, który z pewnością rozrusza niejednego miłośnika biernego spędzania czasu.

Finał akcji trwać będzie 5 dni – od 20 do 24 marca 2017 roku. Zbiórka krwi prowadzona będzie codziennie między godz. 9.00 a 15.00 w siedmiu punktach poboru krwi, rozmieszczonych w holu Pawilonu Sportowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Głównym celem Wampiriady jest rozpowszechnienie idei krwiodawstwa oraz krwiolecznictwa. Krwi nie można wyprodukować w inny sposób niż za pośrednictwem ludzkiego ciała. W medycynie i podczas ratowania życia jest to produkt pierwszej potrzeby, którego wciąż brakuje. Dlatego Wampiriada to doskonała okazja, by zrobić coś dla innych. To nic nie kosztuje. 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: 33. Przegląd Kabaretów PAKA 2017 już niebawem. Mamy dla Was bilety! [PROGRAM, AUDIO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl

38 min
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

1 godz. 13 min.
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzili z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczyliśmy 24 czerwca podczas gali.

1 godz. 43 min.
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy