Tagi:

Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady!

Zdjęcie z artykułu: Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady! Zbiórka krwi potrwa 5 dni; sabinurce/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady!

Przed nami kolejna, 34. edycja Wampiriady. Organizatorem akcji jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zbiórka krwi potrwa między 20 a 24 marca.

Tym razem motywem przewodnim Wampiriady będzie zdrowy tryb życia, dlatego przygotujcie się na pełen ruchu, ćwiczeń oraz zdrowego jedzenia tydzień, który z pewnością rozrusza niejednego miłośnika biernego spędzania czasu.

Finał akcji trwać będzie 5 dni – od 20 do 24 marca 2017 roku. Zbiórka krwi prowadzona będzie codziennie między godz. 9.00 a 15.00 w siedmiu punktach poboru krwi, rozmieszczonych w holu Pawilonu Sportowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Głównym celem Wampiriady jest rozpowszechnienie idei krwiodawstwa oraz krwiolecznictwa. Krwi nie można wyprodukować w inny sposób niż za pośrednictwem ludzkiego ciała. W medycynie i podczas ratowania życia jest to produkt pierwszej potrzeby, którego wciąż brakuje. Dlatego Wampiriada to doskonała okazja, by zrobić coś dla innych. To nic nie kosztuje. 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: 33. Przegląd Kabaretów PAKA 2017 już niebawem. Mamy dla Was bilety! [PROGRAM, AUDIO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?

1 godz. 2 min.
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

1 godz. 41 min.
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl

1 godz. 53 min.
Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Reality show w serialu Siberia straszy swoich uczestników, a teraz napędzi strachu także widzom, bo już dziś produkcję można oglądać na eskaGO! Na ekranie: survival, nadprzyrodzone niebezpieczeństwa, romanse i zagadki – nie możecie tego przegapić!

2 godz. 52 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy