Tagi:

Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady!

Zdjęcie z artykułu: Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady! Zbiórka krwi potrwa 5 dni; sabinurce/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady!

Przed nami kolejna, 34. edycja Wampiriady. Organizatorem akcji jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zbiórka krwi potrwa między 20 a 24 marca.

Tym razem motywem przewodnim Wampiriady będzie zdrowy tryb życia, dlatego przygotujcie się na pełen ruchu, ćwiczeń oraz zdrowego jedzenia tydzień, który z pewnością rozrusza niejednego miłośnika biernego spędzania czasu.

Finał akcji trwać będzie 5 dni – od 20 do 24 marca 2017 roku. Zbiórka krwi prowadzona będzie codziennie między godz. 9.00 a 15.00 w siedmiu punktach poboru krwi, rozmieszczonych w holu Pawilonu Sportowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Głównym celem Wampiriady jest rozpowszechnienie idei krwiodawstwa oraz krwiolecznictwa. Krwi nie można wyprodukować w inny sposób niż za pośrednictwem ludzkiego ciała. W medycynie i podczas ratowania życia jest to produkt pierwszej potrzeby, którego wciąż brakuje. Dlatego Wampiriada to doskonała okazja, by zrobić coś dla innych. To nic nie kosztuje. 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: 33. Przegląd Kabaretów PAKA 2017 już niebawem. Mamy dla Was bilety! [PROGRAM, AUDIO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35

JODO GYM. To jedyna taka siłownia na świecie. Sprawdź! Zapraszamy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy