Tagi:

Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady!

Zdjęcie z artykułu: Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady! Zbiórka krwi potrwa 5 dni; sabinurce/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady!

Przed nami kolejna, 34. edycja Wampiriady. Organizatorem akcji jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zbiórka krwi potrwa między 20 a 24 marca.

Tym razem motywem przewodnim Wampiriady będzie zdrowy tryb życia, dlatego przygotujcie się na pełen ruchu, ćwiczeń oraz zdrowego jedzenia tydzień, który z pewnością rozrusza niejednego miłośnika biernego spędzania czasu.

Finał akcji trwać będzie 5 dni – od 20 do 24 marca 2017 roku. Zbiórka krwi prowadzona będzie codziennie między godz. 9.00 a 15.00 w siedmiu punktach poboru krwi, rozmieszczonych w holu Pawilonu Sportowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Głównym celem Wampiriady jest rozpowszechnienie idei krwiodawstwa oraz krwiolecznictwa. Krwi nie można wyprodukować w inny sposób niż za pośrednictwem ludzkiego ciała. W medycynie i podczas ratowania życia jest to produkt pierwszej potrzeby, którego wciąż brakuje. Dlatego Wampiriada to doskonała okazja, by zrobić coś dla innych. To nic nie kosztuje. 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: 33. Przegląd Kabaretów PAKA 2017 już niebawem. Mamy dla Was bilety! [PROGRAM, AUDIO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017 to już ósma ogólnopolska trasa tych wyjątkowych muzycznych wydarzeń. Sprawdź, kiedy będzie miała miejsce premiera nowego singla Męskiego Grania.

23 maja 2017, 22:40
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.

23 maja 2017, 22:17
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

23 maja 2017, 18:14
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...

23 maja 2017, 16:40

28 maja Gru, Dru i Minionki w Krakowie!. Odwiedź imprezę! Zapraszamy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy