Tagi:

Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady!

Zdjęcie z artykułu: Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady! Zbiórka krwi potrwa 5 dni; sabinurce/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Kolejna okazja, by pomóc potrzebującym już w przyszłym tygodniu. Przyłącz się do Wampiriady!

Przed nami kolejna, 34. edycja Wampiriady. Organizatorem akcji jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zbiórka krwi potrwa między 20 a 24 marca.

Tym razem motywem przewodnim Wampiriady będzie zdrowy tryb życia, dlatego przygotujcie się na pełen ruchu, ćwiczeń oraz zdrowego jedzenia tydzień, który z pewnością rozrusza niejednego miłośnika biernego spędzania czasu.

Finał akcji trwać będzie 5 dni – od 20 do 24 marca 2017 roku. Zbiórka krwi prowadzona będzie codziennie między godz. 9.00 a 15.00 w siedmiu punktach poboru krwi, rozmieszczonych w holu Pawilonu Sportowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Głównym celem Wampiriady jest rozpowszechnienie idei krwiodawstwa oraz krwiolecznictwa. Krwi nie można wyprodukować w inny sposób niż za pośrednictwem ludzkiego ciała. W medycynie i podczas ratowania życia jest to produkt pierwszej potrzeby, którego wciąż brakuje. Dlatego Wampiriada to doskonała okazja, by zrobić coś dla innych. To nic nie kosztuje. 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: 33. Przegląd Kabaretów PAKA 2017 już niebawem. Mamy dla Was bilety! [PROGRAM, AUDIO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 

22 sierpnia 2017, 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

22 sierpnia 2017, 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.

22 sierpnia 2017, 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.

22 sierpnia 2017, 15:50

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy