Kopalnia Soli Bochnia, Jaworzyna Krynicka, Żarcie Na Kółkach. Przed nami kolejny weekend z ekipą ESKA Summer City!

Zdjęcie z artykułu: Kopalnia Soli Bochnia, Jaworzyna Krynicka, Żarcie Na Kółkach. Przed nami kolejny weekend z ekipą ESKA Summer City! ESC; Jaworzyna Krynicka / Kopalnia Soli Bochnia / Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Kopalnia Soli Bochnia, Jaworzyna Krynicka, Żarcie Na Kółkach. Przed nami kolejny weekend z ekipą ESKA Summer City!

Nasza wakacyjna ekipa jak co roku odwiedza najlepsze miejscówki tego lata w Krakowie i całej Małopolsce. Gdzie spotkać patrol ESKA Summer City w najbliższy weekend? Sprawdźcie! 

W sobotę (22 lipca) od godz. 10.30 będziecie mogli spotkać nasz patrol na Jaworzynie Krynickiej, podczas Letniego Przystanku Jaworzyna. Będą degustacje potraw, dobra zabawa przy dźwiękach regionalnych kapeli i atrakcje dla najmłodszych. O godz. 14.00 nasza wakacyjna ekipa zagości w Kopalni Soli Bochnia. W niedzielę (23 lipca) około godz. 14.00 ekipa ESKA Summer City pojawi się w Kryspinowie, a o godz. 16.00 w Bezogródku na Żarciu Na Kółkach. Nasz wakacyjny patrol będzie miał dla Was całą furę gadżetów od Radia ESKA! 

Relacje z wypraw ekipy Summer City możecie śledzić m.in. w portalu ESKA INFO oraz w serwisach lokalnych nadawanych na antenie Radia ESKA.

Widzimy się w weekend! 

>>> TUTAJ możecie śledzić, jak bawi się ESKA Summer City w Krakowie i okolicach!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real Madryt - FC Barcelona 16.08 to drugi mecz o Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze starcie wygrali Królewscy. Kto okaże się lepszy tym razem? Odpowiedź poznamy w trakcie transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz ONLINE i w TV?

16 sierpnia 2017, 23:36
Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing ma już 30 lat. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze ciekawostki dotyczące muzyki z filmu! 

16 sierpnia 2017, 15:43
Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce może liczyć na swoich fanów. Sprawdź, co szykują oni na koncert swojej idolki w Krakowie.

16 sierpnia 2017, 15:43
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy nowej edycji rozpoczęli promocję India Express i zaprezentowali się w tradycyjnych indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16 sierpnia 2017, 15:26

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy