Kraków: Klub30 obchodzi urodziny! Mamy dla Was zaproszenia na imprezę!

Urodziny Klubu 30: Tak bawi się Kraków! [GALERIA ZDJĘĆ] 15 Urodziny Klubu 30: Tak bawi się Kraków! [GALERIA ZDJĘĆ]
Urodziny Klubu 30: Tak bawi się Kraków! [GALERIA ZDJĘĆ] / Klub 30
Ilustracja do artykułu: Kraków: Klub30 obchodzi urodziny! Mamy dla Was zaproszenia na imprezę!

W najbliższy piątek i sobotę Klub30 świętuje swoje pierwsze urodziny. Mamy dla Was podwójne zaproszenia na wyjątkową imprezę wraz z niespodzianką na barze!

Urodziny Klubu30 (Kraków, ul. Tadeusza Kościuszki 3) to dwudniowe szaleństwo. W piątek imprezę uświetnią występy Agnieszki Matusik (skrzypce) oraz Marka Krupy (saksofon). W sobotę wieczór zatytułowany The Michael Jackson Show, podczas którego wystąpi najlepszy sobowtór króla popu w Polsce.

Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Klubu30, do zrealizowania w piątek lub w sobotę, wraz z niespodzianką na barze! Wystarczy, że napiszecie nam, dlaczego powinny trafić akurat do Was. Nagrodzimy najciekawsze wiadomości. Piszcie do nas na adres mailowy krakow.eskainfo@grupazpr.pl. Na Wasze maile zatytułowane "Klub30" czekamy do piątku (21 kwietnia 2017), do godz. 10.00. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska.

Osoby, do których trafią zaproszenia, poinformujemy o tym mailowo. Sprawdzajcie skrzynki!

Zdjęcia z ubiegłorocznego świętowania możecie zobaczyć w powyższej galerii.

>>> TOP 10 najdziwniejszych przebrań na krakowskich juwenaliach [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

10 min
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

32 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

2 godz. 53 min.
Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

4 godz. 25 min.

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy