Przed nami kolejny gorący weekend z patrolem ESKA Summer City! Sprawdźcie, gdzie spotkać naszą ekipę!

Zdjęcie z artykułu: Przed nami kolejny gorący weekend z patrolem ESKA Summer City! Sprawdźcie, gdzie spotkać naszą ekipę! ESKA Summer City; Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Przed nami kolejny gorący weekend z patrolem ESKA Summer City! Sprawdźcie, gdzie spotkać naszą ekipę!

W najbliższą sobotę i niedzielę kolejna okazja do spotkania naszego wakacyjnego patrolu ESKA Summer City i do zgarnięcia gadżetów. Szykuje się świetna zabawa! Sprawdźcie, gdzie tym razem pojawi się nasza ekipa. 

Patrol ESKA Summer City co roku odwiedza najlepsze miejscówki tego lata w Krakowie i całej Małopolsce. Wszędzie pojawia się z całą furą gadżetów od Radia ESKA. Przed nami kolejny weekend szaleństwa! 

W sobotę o godz. 11.00 patrol ESKA Summer City pojawi się w Kopalni Soli Bochnia. Po południu będziecie mogli spotkać naszą ekipę w Termach Chochołowskich, a wieczorem w klubie Gorączka przy ul. Szewskiej. 

W niedzielę po południu wakacyjny patrol ESKI zawita na plażach Kryspinowa. Potem pojawi się na Festiwalu Pierogów na Małym Rynku, a następnie w Tauron Arenie Kraków na XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Około godz. 19:30 naszą ekipę spotkacie jeszcze na Dance Battle to the Beatbox na Rynku Podgórskim.

Wypatrujcie naszego samochodu wypakowanego gadżetami! Do zobaczenia w weekend!

>>> TUTAJ możecie śledzić, jak bawi się ESKA Summer City w Krakowie i okolicach!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real Madryt - FC Barcelona 16.08 to drugi mecz o Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze starcie wygrali Królewscy. Kto okaże się lepszy tym razem? Odpowiedź poznamy w trakcie transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz ONLINE i w TV?

16 sierpnia 2017, 23:36
Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing ma już 30 lat. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze ciekawostki dotyczące muzyki z filmu! 

16 sierpnia 2017, 15:43
Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce może liczyć na swoich fanów. Sprawdź, co szykują oni na koncert swojej idolki w Krakowie.

16 sierpnia 2017, 15:43
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy nowej edycji rozpoczęli promocję India Express i zaprezentowali się w tradycyjnych indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16 sierpnia 2017, 15:26

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy