Przed nami Wielka Krakowska Bitwa Na Poduszki! [ZDJĘCIA]

Nietypowa walka w centrum Krakowa: Zobacz zdjęcia z bitwy na poduszki! [AUDIO] 25 Nietypowa walka w centrum Krakowa: Zobacz zdjęcia z bitwy na poduszki! [GALERIA]
Nietypowa walka w centrum Krakowa: Zobacz zdjęcia z bitwy na poduszki! [AUDIO] / Daniel Szura
Ilustracja do artykułu: Przed nami Wielka Krakowska Bitwa Na Poduszki! [ZDJĘCIA]

W najbliższą niedzielę (23 kwietnia 2017) plac Szczepański stanie się prawdziwym polem bitwy. W ruch pójdą... poduszki!

- Pierwszym obecnym uczestnikom Wielkiej Krakowskiej Bitwy Na Poduszki zapewniamy niezbędną amunicję, czyli wspomniane poduszki. Nie zapomnijcie się przebrać (modna, wyjściowa pidżama będzie jak znalazł). Dla wyróżniających się wojowniczych śpiochów przewidzieliśmy konkursy urozmaicające zabawę - zachęcają organizatorzy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Podczas wydarzenia będzie można wesprzeć datkami, karmą i kocami krakowskie schronisko dla bezdomnych zwierząt oraz Stowarzyszenie Unicorn. Dodatkowo z pierza, które pozostanie na placu Szczepańskim po bitwie, powstaną pufy, które również zostaną przekazane na cele charytatywne.

Na Facebooku swój udział w wydarzeniu zadeklarowało już około 600 osób. Organizatorzy wciąż liczą na więcej - jak podają, dotychczasowy rekord liczby uczestników bitwy na poduszki został ustanowiony w Groningen w Holandii i wyniósł niecałe 3 tysiące uczestników.

Początek bitwy w niedzielę o godz. 15.00 na placu Szczepańskim w Krakowie. A w powyższej galerii możecie zobaczyć, jak bawili się krakowianie podczas zeszłorocznej edycji imprezy!

>>> TOP 10 najdziwniejszych przebrań na krakowskich juwenaliach [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!

2 godz. 27 min.
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?

2 godz. 51 min.
Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Prognozy pogody na maj 2017 ciekawią każdego. Ile stopni na termometrach? Gdzie będzie najcieplej? Szczegóły pogodowe przybliżamy Wam na ESKA.pl!

3 godz. 32 min.
Kim jest Mandee? #EMA2017

Kim jest Mandee? #EMA2017

Mandee to jeden z nominowanych do prestiżowej nagrody ESKA Music Awards 2017. Kim jest? Sprawdź na ESKA.pl, co wiemy o kandydacie do EMA2017.

4 godz. 11 min.

"Zaczytana" Galeria Kazimierz - weź udział!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy