Przed nami Wielka Krakowska Bitwa Na Poduszki! [ZDJĘCIA]

Nietypowa walka w centrum Krakowa: Zobacz zdjęcia z bitwy na poduszki! [AUDIO] 25 Nietypowa walka w centrum Krakowa: Zobacz zdjęcia z bitwy na poduszki! [GALERIA]
Nietypowa walka w centrum Krakowa: Zobacz zdjęcia z bitwy na poduszki! [AUDIO] / Daniel Szura
Ilustracja do artykułu: Przed nami Wielka Krakowska Bitwa Na Poduszki! [ZDJĘCIA]

W najbliższą niedzielę (23 kwietnia 2017) plac Szczepański stanie się prawdziwym polem bitwy. W ruch pójdą... poduszki!

- Pierwszym obecnym uczestnikom Wielkiej Krakowskiej Bitwy Na Poduszki zapewniamy niezbędną amunicję, czyli wspomniane poduszki. Nie zapomnijcie się przebrać (modna, wyjściowa pidżama będzie jak znalazł). Dla wyróżniających się wojowniczych śpiochów przewidzieliśmy konkursy urozmaicające zabawę - zachęcają organizatorzy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Podczas wydarzenia będzie można wesprzeć datkami, karmą i kocami krakowskie schronisko dla bezdomnych zwierząt oraz Stowarzyszenie Unicorn. Dodatkowo z pierza, które pozostanie na placu Szczepańskim po bitwie, powstaną pufy, które również zostaną przekazane na cele charytatywne.

Na Facebooku swój udział w wydarzeniu zadeklarowało już około 600 osób. Organizatorzy wciąż liczą na więcej - jak podają, dotychczasowy rekord liczby uczestników bitwy na poduszki został ustanowiony w Groningen w Holandii i wyniósł niecałe 3 tysiące uczestników.

Początek bitwy w niedzielę o godz. 15.00 na placu Szczepańskim w Krakowie. A w powyższej galerii możecie zobaczyć, jak bawili się krakowianie podczas zeszłorocznej edycji imprezy!

>>> TOP 10 najdziwniejszych przebrań na krakowskich juwenaliach [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

23 lipca 2017, 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

23 lipca 2017, 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

23 lipca 2017, 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

23 lipca 2017, 11:28
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy