Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ]

Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ] 10 Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ]
Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ] / Daniel Szura
Ilustracja do artykułu: Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ]

Za nami inauguracyjny koncert 33. PAKI - okrągłe 80. urodziny Jacka Fedorowicza. Wydarzenie poprowadził Artur Andrus, a na scenie pojawili się także tacy artyści jak kabaret Smile, Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio, Zenon Laskowik i Grzegorz Tomczak. Zobaczcie fotorelację! 

Kolejne wydarzenie tegorocznej PAKI już dziś godz 18:00 w Kinie Kijów. Młode kabarety powalczą o najwyższe laury i udział w Koncercie Galowym. Koncert poprowadzi Ewa Błachnio. Z kolei o godz 21:00 na tej samej scenie odbędzie się Koncert Pojedynków. Laureaci poprzedniej edycji staną w szranki z gwiazdami polskiego kabaretu, a o tym kto wygra, zadecyduje publiczność. Kabarety zaprezentują się w odsłonach przygotowanych specjalnie na tę okazję, m.in. w skeczach premierowych, skeczach w składach mieszanych i parodiach „przeciwników”. Wydarzenie poprowadzi Tomasz Jachimek. Na scenie zobaczymy także kabaret Nowaki, Łowcy.B, kabaret Czołówka Piekła i kabaret Zachodni.

Zobacz też: Nie uwierzycie, jak świetnie można urządzić się w... akademiku! Zobaczcie najciekawsze pokoje studentów AGH [ZDJĘCIA]

 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

3 godz. 23 min.
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

3 godz. 37 min.
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

3 godz. 56 min.
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

4 godz. 16 min.

Przedstawiamy Idealne Miejsce Do Życia! Poznaj OZON!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy