Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ]

Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ] 10 Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ]
Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ] / Daniel Szura
Ilustracja do artykułu: Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ]

Za nami inauguracyjny koncert 33. PAKI - okrągłe 80. urodziny Jacka Fedorowicza. Wydarzenie poprowadził Artur Andrus, a na scenie pojawili się także tacy artyści jak kabaret Smile, Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio, Zenon Laskowik i Grzegorz Tomczak. Zobaczcie fotorelację! 

Kolejne wydarzenie tegorocznej PAKI już dziś godz 18:00 w Kinie Kijów. Młode kabarety powalczą o najwyższe laury i udział w Koncercie Galowym. Koncert poprowadzi Ewa Błachnio. Z kolei o godz 21:00 na tej samej scenie odbędzie się Koncert Pojedynków. Laureaci poprzedniej edycji staną w szranki z gwiazdami polskiego kabaretu, a o tym kto wygra, zadecyduje publiczność. Kabarety zaprezentują się w odsłonach przygotowanych specjalnie na tę okazję, m.in. w skeczach premierowych, skeczach w składach mieszanych i parodiach „przeciwników”. Wydarzenie poprowadzi Tomasz Jachimek. Na scenie zobaczymy także kabaret Nowaki, Łowcy.B, kabaret Czołówka Piekła i kabaret Zachodni.

Zobacz też: Nie uwierzycie, jak świetnie można urządzić się w... akademiku! Zobaczcie najciekawsze pokoje studentów AGH [ZDJĘCIA]

 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!

2 godz. 37 min.
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?

3 godz. 1 min.
Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Prognozy pogody na maj 2017 ciekawią każdego. Ile stopni na termometrach? Gdzie będzie najcieplej? Szczegóły pogodowe przybliżamy Wam na ESKA.pl!

3 godz. 42 min.
Kim jest Mandee? #EMA2017

Kim jest Mandee? #EMA2017

Mandee to jeden z nominowanych do prestiżowej nagrody ESKA Music Awards 2017. Kim jest? Sprawdź na ESKA.pl, co wiemy o kandydacie do EMA2017.

4 godz. 21 min.

"Zaczytana" Galeria Kazimierz - weź udział!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy