Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ]

Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ] 10 Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ]
Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ] / Daniel Szura
Ilustracja do artykułu: Trwa 33. Przegląd Kabaretów PAKA! Za nami benefis Jacka Fedorowicza [GALERIA ZDJĘĆ]

Za nami inauguracyjny koncert 33. PAKI - okrągłe 80. urodziny Jacka Fedorowicza. Wydarzenie poprowadził Artur Andrus, a na scenie pojawili się także tacy artyści jak kabaret Smile, Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio, Zenon Laskowik i Grzegorz Tomczak. Zobaczcie fotorelację! 

Kolejne wydarzenie tegorocznej PAKI już dziś godz 18:00 w Kinie Kijów. Młode kabarety powalczą o najwyższe laury i udział w Koncercie Galowym. Koncert poprowadzi Ewa Błachnio. Z kolei o godz 21:00 na tej samej scenie odbędzie się Koncert Pojedynków. Laureaci poprzedniej edycji staną w szranki z gwiazdami polskiego kabaretu, a o tym kto wygra, zadecyduje publiczność. Kabarety zaprezentują się w odsłonach przygotowanych specjalnie na tę okazję, m.in. w skeczach premierowych, skeczach w składach mieszanych i parodiach „przeciwników”. Wydarzenie poprowadzi Tomasz Jachimek. Na scenie zobaczymy także kabaret Nowaki, Łowcy.B, kabaret Czołówka Piekła i kabaret Zachodni.

Zobacz też: Nie uwierzycie, jak świetnie można urządzić się w... akademiku! Zobaczcie najciekawsze pokoje studentów AGH [ZDJĘCIA]

 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy