Cracovia Maraton 2017 już niebawem! Dołączcie do naszej zabawy i zgarnijcie pakiety startowe! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Cracovia Maraton 2017 już niebawem! Dołączcie do naszej zabawy i zgarnijcie pakiety startowe! [AUDIO] Cracovia Maraton 2016; Szymon Gruchalski / Cracovia Maraton
Ilustracja do artykułu Cracovia Maraton 2017 już niebawem! Dołączcie do naszej zabawy i zgarnijcie pakiety startowe! [AUDIO]

Najważniejsze wydarzenie biegowe w Krakowie zbliża się wielkimi krokami! Przed nami 16. edycja imprezy. Tymczasem u nas do zgarnięcia pakiety startowe na Maraton na Rolkach z Radiem ESKA, Nocną Dychę z Wawelem oraz Mini Cracovia Maraton!

Cracovia Maraton to najważniejsza impreza biegowa w Krakowie, jedna z największych w Polsce, zaliczana do Korony Maratonów Polskich. Oprócz głównego maratonu, w mieście będą się odbywać imprezy towarzyszące, takie jak Maraton na Rolkach z Radiem ESKA, Nocna Dycha z Wawelem, Mini Cracovia Maraton, Bieg w Krawacie, Bieg w Szpilkach oraz 16. PZU CM dla Zawodników Niepełnosprawnych na wózkach.

A my mamy dla Was podwójne pakiety startowe! Napiszcie nam, dlaczego akurat to Wy powinniście je zgarnąć. Na Wasze wiadomości zatytułowane "Cracovia Maraton" czekamy do niedzieli (23 kwietnia 2017) włącznie. Piszcie do nas na adres mailowy krakow.eskainfo@grupazpr.pl.

W wiadomościach koniecznie podajcie swoje imię i nazwisko, a także imię i nazwisko osoby, która będzie Wam towarzyszyć. Dajcie także znać, w którym z wydarzeń chcecie wziąć udział: do wyboru Maraton na Rolkach z Radiem ESKA, Nocna Dycha z Wawelem oraz Mini Cracovia Maraton.

Osoby, do których trafią pakiety startowe, poinformujemy o tym w poniedziałek.

Pakiety do zgarnięcia także w Radiu ESKA na 97,7 FM!

30 kwietnia uczestnicy Cracovia Maratonu, zgodnie z hasłem imprezy: "Z historią w tle", przebiegną obok wielu zabytków Grodu Kraka, a ze specjalnej strefy dopingu Radia ESKA zlokalizowanej pod Wawelem, w rejonie bulwaru Czerwieńskiego, popłynie spora dawka pozytywnej energii! ESKA przygotowała dla kibiców mnóstwo odjazdowych gadżetów i specjalne niespodzianki. Będą też czarujące cheerleaderki - mistrzynie Polski!

W treningu cheerleaderek uczestniczył Marcin Śliwa, reporter Radia ESKA. Posłuchajcie!

 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.

3 godz. 6 min.
Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!

3 godz. 12 min.
Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 już 23 czerwca. Nie wiesz jak świętować? Sprawdź nasze pomysły na ESKA.pl

3 godz. 33 min.
Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

22 czerwca 2017, 19:00
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy