Cracovia Maraton 2017 już niebawem! Dołączcie do naszej zabawy i zgarnijcie pakiety startowe! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Cracovia Maraton 2017 już niebawem! Dołączcie do naszej zabawy i zgarnijcie pakiety startowe! [AUDIO] Cracovia Maraton 2016; Szymon Gruchalski / Cracovia Maraton
Ilustracja do artykułu Cracovia Maraton 2017 już niebawem! Dołączcie do naszej zabawy i zgarnijcie pakiety startowe! [AUDIO]

Najważniejsze wydarzenie biegowe w Krakowie zbliża się wielkimi krokami! Przed nami 16. edycja imprezy. Tymczasem u nas do zgarnięcia pakiety startowe na Maraton na Rolkach z Radiem ESKA, Nocną Dychę z Wawelem oraz Mini Cracovia Maraton!

Cracovia Maraton to najważniejsza impreza biegowa w Krakowie, jedna z największych w Polsce, zaliczana do Korony Maratonów Polskich. Oprócz głównego maratonu, w mieście będą się odbywać imprezy towarzyszące, takie jak Maraton na Rolkach z Radiem ESKA, Nocna Dycha z Wawelem, Mini Cracovia Maraton, Bieg w Krawacie, Bieg w Szpilkach oraz 16. PZU CM dla Zawodników Niepełnosprawnych na wózkach.

A my mamy dla Was podwójne pakiety startowe! Napiszcie nam, dlaczego akurat to Wy powinniście je zgarnąć. Na Wasze wiadomości zatytułowane "Cracovia Maraton" czekamy do niedzieli (23 kwietnia 2017) włącznie. Piszcie do nas na adres mailowy krakow.eskainfo@grupazpr.pl.

W wiadomościach koniecznie podajcie swoje imię i nazwisko, a także imię i nazwisko osoby, która będzie Wam towarzyszyć. Dajcie także znać, w którym z wydarzeń chcecie wziąć udział: do wyboru Maraton na Rolkach z Radiem ESKA, Nocna Dycha z Wawelem oraz Mini Cracovia Maraton.

Osoby, do których trafią pakiety startowe, poinformujemy o tym w poniedziałek.

Pakiety do zgarnięcia także w Radiu ESKA na 97,7 FM!

30 kwietnia uczestnicy Cracovia Maratonu, zgodnie z hasłem imprezy: "Z historią w tle", przebiegną obok wielu zabytków Grodu Kraka, a ze specjalnej strefy dopingu Radia ESKA zlokalizowanej pod Wawelem, w rejonie bulwaru Czerwieńskiego, popłynie spora dawka pozytywnej energii! ESKA przygotowała dla kibiców mnóstwo odjazdowych gadżetów i specjalne niespodzianki. Będą też czarujące cheerleaderki - mistrzynie Polski!

W treningu cheerleaderek uczestniczył Marcin Śliwa, reporter Radia ESKA. Posłuchajcie!

 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

10 min
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

32 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

2 godz. 53 min.
Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

4 godz. 25 min.

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy