Tagi:

Dawny stadion Korony Kraków w remoncie [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Dawny stadion Korony Kraków w remoncie [AUDIO] Dawny stadion Korony; Marcin Kozielski, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Dawny stadion Korony Kraków w remoncie [AUDIO]

- Właśnie oddajemy do użytku boisko piłkarskie typu orlik na obiekcie który dzierżawimy. To dawny stadion Korony Kraków, a obecnie Centrum Sportu Parkowa - mówi Piotr Klimczak z Futbolowej Ligi Szóstek.

Orlik to dopiero początek. - Nasza umowa z Zarządem Infrastruktury Sportowej zakłada, że przez trzy lata mamy zmodernizować obiekt zgodnie z przedstawioną ofertą. Orlik to jeden z pierwszych elementów. W tym roku chcemy jeszcze oddać do użytku okrąglak pod punkt gastronomiczny i odnowić zaplecze szatniowo-sanitarne - mówi Klimczak. 

W kolejnych latach pojawi się tutaj także m.in. bieżnia, boisko do koszykówki, ścieżka zdrowia i tor do biegu z przeszkodami. Obiekt już zmienił swoje oblicze. Za trzy lata ma być nie do poznania. 

- Wszyscy czekają na to, żeby ten obiekt wrócił do czasów swojej świetności. Miejmy nadzieję, że boisko które tutaj widzimy jest tak zwanym światełkiem w tunelu - mówi Jacek Bednarz, randy z krakowskiego Podgórza. 

Na nowym boisku ćwiczą zawodnicy m.in. Akademii Piłkarskiej Diament, ale z obiektu mogą korzystać wszyscy mieszkańcy Krakowa.

>>> Na Ruczaju powstanie pumptrack! [AUDIO]


Więcej szczegółów w materiale Marcina Kozielskiego, reportera Radia ESKA: 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy