Dołącz do naszej zabawy i zgarnij bilety na mecz EURO U21 w Krakowie!

Zdjęcie z artykułu: Dołącz do naszej zabawy i zgarnij bilety na mecz EURO U21 w Krakowie! Bilety do zgarnięcia!; Sylwia Adamczyk, ESKAINFO.pl
Ilustracja do artykułu Dołącz do naszej zabawy i zgarnij bilety na mecz EURO U21 w Krakowie!

Piłkarskie szaleństwo w Krakowie trwa! Nie zdążyliście kupić biletów na mecze EURO U21? Nic straconego, możecie je zgarnąć w naszej zabawie!

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w piłce nożnej UEFA EURO U21 Polska 2017 już trwają! Kraków znajduje się wśród sześciu miast-gospodarzy. Oprócz stolicy Małopolski, młodych piłkarzy goszczą takie miasta jak Bydgoszcz, Gdynia, Kielce, Lublin i Tychy. W turnieju mierzy się łącznie 12 reprezentacji: Polski, Niemiec, Czech, Danii, Włoch, Słowacji, Szwecji, Anglii, Portugalii, Serbii, Hiszpanii i Macedonii.

A my mamy dla Was podwójne bilety na mecze! Napiszcie nam, dlaczego akurat to Wy powinniście je zgarnąć. Na Wasze wiadomości zatytułowane "EURO U21" czekamy do wtorku (20 czerwca 2017) do godz. 12.00. Piszcie do nas na adres mailowy krakow.eskainfo@grupazpr.pl. W wiadomościach koniecznie podajcie swoje imię i nazwisko. Napiszcie też, na który z meczów chcielibyście się wybrać: Niemcy - Dania (21 czerwca, godz. 20.45) czy Włochy - Niemcy (24 czerwca, godz. 20.45).

Zwycięzców poinformujemy o wygranej mailowo jeszcze we wtorek. Bilety będą do odebrania w naszej redakcji (Kraków, ul. Wiślna 12).

>>> Bartosz Kapustka w spocie promocyjnym UEFA EURO U21 [WIDEO, AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.

3 godz. 18 min.
Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!

3 godz. 24 min.
Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 już 23 czerwca. Nie wiesz jak świętować? Sprawdź nasze pomysły na ESKA.pl

3 godz. 45 min.
Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

22 czerwca 2017, 19:00
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy