Dołącz do naszej zabawy i zgarnij bilety na mecz EURO U21 w Krakowie!

Zdjęcie z artykułu: Dołącz do naszej zabawy i zgarnij bilety na mecz EURO U21 w Krakowie! Bilety do zgarnięcia!; Sylwia Adamczyk, ESKAINFO.pl
Ilustracja do artykułu Dołącz do naszej zabawy i zgarnij bilety na mecz EURO U21 w Krakowie!

Piłkarskie szaleństwo w Krakowie trwa! Nie zdążyliście kupić biletów na mecze EURO U21? Nic straconego, możecie je zgarnąć w naszej zabawie!

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w piłce nożnej UEFA EURO U21 Polska 2017 już trwają! Kraków znajduje się wśród sześciu miast-gospodarzy. Oprócz stolicy Małopolski, młodych piłkarzy goszczą takie miasta jak Bydgoszcz, Gdynia, Kielce, Lublin i Tychy. W turnieju mierzy się łącznie 12 reprezentacji: Polski, Niemiec, Czech, Danii, Włoch, Słowacji, Szwecji, Anglii, Portugalii, Serbii, Hiszpanii i Macedonii.

A my mamy dla Was podwójne bilety na mecze! Napiszcie nam, dlaczego akurat to Wy powinniście je zgarnąć. Na Wasze wiadomości zatytułowane "EURO U21" czekamy do wtorku (20 czerwca 2017) do godz. 12.00. Piszcie do nas na adres mailowy krakow.eskainfo@grupazpr.pl. W wiadomościach koniecznie podajcie swoje imię i nazwisko. Napiszcie też, na który z meczów chcielibyście się wybrać: Niemcy - Dania (21 czerwca, godz. 20.45) czy Włochy - Niemcy (24 czerwca, godz. 20.45).

Zwycięzców poinformujemy o wygranej mailowo jeszcze we wtorek. Bilety będą do odebrania w naszej redakcji (Kraków, ul. Wiślna 12).

>>> Bartosz Kapustka w spocie promocyjnym UEFA EURO U21 [WIDEO, AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

23 lipca 2017, 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

23 lipca 2017, 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

23 lipca 2017, 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

23 lipca 2017, 11:28
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy