Otylia Jędrzejczak została mamą! Urodziła w jednym z krakowskich szpitali

Zdjęcie z artykułu: Otylia Jędrzejczak została mamą! Urodziła w jednym z krakowskich szpitali Otylia Jędrzejczak; Fryta 73 / Wikipedia
Ilustracja do artykułu Otylia Jędrzejczak została mamą! Urodziła w jednym z krakowskich szpitali

Otylia Jędrzejczak urodziła córeczkę! Pierwsze dziecko złotej medalistka igrzysk olimpijskich w Atenach przyszło na świat w jednym z krakowskich szpitali.

Jak informuje Super Express, młoda mama jest w dobrej formie. W krakowskim szpitalu wraz z córeczką spędziła tydzień. Teraz obie czują się dobrze i trafiły już do domu.

Paweł Przybyła - ojciec dziecka - niedawno oświadczył się Otylii. Przybyła to były sportowiec. W przeszłości grał w koszykówkę w barwach Cracovii. Obecnie jest nauczycielem.

- Sport uczy charakteru, mnie nauczył konsekwencji i obowiązkowości. Ale nie czuję ciśnienia, aby córka była sportsmenką - powiedziała Otylia Jędrzejczak Super Expressowi.


>>> Nie uwierzycie, jak świetnie można urządzić się w... akademiku! Zobaczcie najciekawsze pokoje studentów AGH [ZDJĘCIA]
 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

9 min
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

31 min
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

2 godz. 52 min.
Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

4 godz. 24 min.

Sprawdź, kto wystąpi nad Zalewem Kryspinów! Letnia Scena ESKI zaprasza!!Akcja partnerska

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy