ŁUKASZ KRASNY FOTOGRAFIA

W niedzielnym meczu osiemnastej kolejki LOTTO ekstraklasy Wisła Kraków przegrała z Górnikiem Zabrze 2:3. Górnik pozostaje w ten sposób liderem tabeli.

dodano 4-12-2017

To nie był spokojny mecz. Kibole Sandecji odpalili race i demolowali sektor gości. W pewnym momencie sędzia musiał na chwilę przerwać spotkanie. Konieczna była interwencja straży pożarnej. Dziś krako…

dodano 6-11-2017

Sportowe emocje towarzyszyły kibicom do ostatnich chwil spotkania. Wydawało się, że rozgrywka zakończy się bezbramkowym remisem. Dopiero w ostatnich pięciu minutach meczu Carlos Lopez strzelił dwie b…

dodano 18-9-2017

To był weekend sportowych emocji na najwyższym poziomie! Za nami 16. edycja najważniejszej imprezy biegowej w Krakowie.

dodano 30-4-2017

W poniedziałkowym meczu 29. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków zwyciężyła z Zagłębiem Lubin 1:0. W 62. minucie bramkę dla Białej Gwiazdy zdobył Patryk Małecki. Zobaczcie zdjęcia ze spotkania!

dodano 18-4-2017

W meczu 35. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków wygrała z Jagiellonią Białystok 1:0. Bramkę dla Białej Gwiazdy zdobył Paweł Brożek. Zobaczcie fotorelację!

dodano 11-5-2016

Autorem naszego dzisiejszego zdjęcia dnia jest Łukasz Krasny.

dodano 11-4-2016

Wisła Kraków nadal bez zwycięstwa. W meczu 26. kolejki Ekstraklasy Biała Gwiazda zremisowała z Piastem Gliwice 1:1. Zobaczcie zdjęcia z meczu!