Aplikacja Moja Biedronka

i

Autor: Shutterstock, screen Aplikacja Moja Biedronka

Wiadomości

Masz kartę Moja Biedronka? W takiej sytuacji musisz ją zablokować. W przeciwnym razie narazisz się na duże problemy

2024-05-27 7:56

Karta Moja Biedronka jest chętnie używana przez wielu Polaków. Nic dziwnego - uprawnia ona do zniżek, a co za tym idzie, oszczędności podczas robienia zakupów. Problem jednak zaczyna się, gdy zgubimy naszą kartę. I wtedy nawet posiadane przez nas duplikaty mogą nie pomóc. Co zrobić w takiej sytuacji? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Masz kartę Moja Biedronka? W takiej sytuacji musisz ją jak najszybciej zablokować!

Pod koniec ubiegłego roku Biedronka poinformowała, że z karty Moja Biedronka korzysta aż 17 milionów Polaków. Nie ma w tym przesadnie nic dziwnego, bowiem karta upoważnia nas do różnego rodzaju zniżek. Problem powstaje jednak w przypadku zgubienia karty. Coraz więcej klientów znajduje bowiem w historii swoich zakupów transakcje, których nigdy wcześniej nie dokonywali. Co zrobić w takiej sytuacji i o czym należy pamiętać?

Karta Moja Biedronka często prowadzi do problemów. Najczęściej na własne życzenie

W przypadku zgubienia fizycznej karty Moja Biedronka, często decydujemy się na korzystanie z niej w formie elektronicznej. Należy pamiętać jednak, aby jak najszybciej zablokować kartę w przypadku kradzieży. W przeciwnym razie możemy utracić dostęp do promocji, a osób, które posługują się nieswoimi kartami wcale nie brakuje. Jak zablokować kartę? To bardzo proste. Można to zrobić poprzez stronę internetową moja.biedronka.pl lub w aplikacji Biedronka. Najpierw należy wejść do sekcji "Profil", następnie "Zarządzaj kontem", a później wystarczy już wybrać "Zrezygnuj z karty Moja Biedronka".

Karta Moja Biedronka. Co zrobić w przypadku zgubienia karty? Pamiętaj o tej zasadzie

Zablokowanie karty nie sprawi, że nie będziemy mogli już korzystać z różnego rodzaju promocji, oferowanych przez Biedronkę. Wręcz przeciwnie. Po prostu zablokowana zostanie fizyczna karta, a my podczas zakupów będziemy mogli korzystać z udogodnień podając numer telefonu lub skanując kod kreskowy wyświetlany w aplikacji. A dzięki temu nie będziemy dostarczali promocji oszustom, samemu się z nich niejako wykluczając. Prawda, że to banalnie proste? Warto o tym pamiętać przy okazji zgubienia plastikowej karty.

Nowa atrakcja turystyczna będzie hitem Małopolski? Przebudują znany zamek

20. Marsz Równości w Krakowie. Prezydent Aleksander Miszalski wziął udział w pochodzie