Policja

i

Autor: Małopolska Policja

Wiadomości

Szokujące zdarzenie w Krakowie. Łoś wskoczył przez okno do szkoły

2024-05-24 15:15

Takie rzeczy mogą zdarzyć się tylko w Krakowie. W czwartek, 23 maja w jednej z krakowskich szkół przeżyli prawdziwy szok. Do budynku liceum w centrum Krakowa przez okno wskoczył łoś. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 40-letni mężczyzna.

Kraków. Łoś wskoczył przez okno do liceum. Poszkodowana jedna osoba

Łoś wskoczył w czwartek po południu przez okno do budynku liceum znajdującego się nad Wisłą w centrum Krakowa. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 40-letni mężczyzna, z budynku ewakuowano 50 osób, zwierzę nie żyje – podała straż pożarna.

Jak przekazał rzecznik małopolskiej straży pożarnej mł. kpt. Hubert Ciepły, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło po godzinie 17:00. Zgodnie z nim łoś wskoczył przez okno do budynku liceum ogólnokształcącego znajdującego się przy ulicy Ślusarskiej.

Skąd zwierzę się znalazło w centrum miasta - nie wiadomo, strażacy pomogli je wynieść. Według nas to był łoś. Teren został przekazany policji - relacjonował Hubert Ciepły.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba – 40-letni mężczyzna, który z urazami głowy i ręki został zabrany do szpitala. Ewakuowano 50 osób przed przybyciem strażaków. Zwierzę nie przeżyło.

Wesela w PRL-u. Te czasy już nie wrócą

Wieczorny Express - Robert Biedroń