Wiedźmin

i

Autor: fot. instagram.com/witchernetflix

Kraków: pierwszy koncert muzyki z "Wiedźmina". "Grosza daj.." na żywo zabrzmi w maju!

2020-03-04 15:10

Tęsknicie za "Wiedźminem" i nie możecie się doczekać drugiego sezonu serialu? Mamy dla was świetną wiadomość. W maju w Krakowie będzie można na żywo posłuchać muzyki z netflixowej produkcji. To pierwszy taki koncert na świecie.

Ścieżka dźwiękowa z serialu "Wiedźmin" okazała się ogromnym sukcesem. Kto z nas choć raz nie zanucił pod nosem "Toss a Coin to Your Witcher", czyli polskie "Grosza daj Wiedźminowi", niech pierwszy rzuci kamieniem. Powstała nawet przeróbka po śląsku: "Kotlok dej Hekserowi", a w Krakowie nakręcili do niej teledysk.

Teraz ten kawałek oraz wiele innych będzie można posłuchać na żywo w Krakowie podczas Festiwalu Muzyki Filmowej. Świetną informację dla fanów Białego Wilka przekazali na Twitterze Sonya Belousova i Giona Ostinelli, twórcy ścieżki dźwiękowej do serialu.

Po raz pierwszy ścieżka dźwiękowa z popularnego serialu Netflixa zostanie zaprezentowana NA ŻYWO 30 maja w krakowskiej Tauron Arenie - czytamy we wpisie Belousovej na portalu społecznościowym.

"Toss a Coin to Your Witcher" zostanie zaśpiewany przez chór. Oznacza to, że prawdopodobnie w Krakowie nie zobaczymy Joeya Bateya, czyli serialowego Jaska. W ramach tego wydarzenia będzie można także posłuchać utworów m.in. z "Czarnobyla", czy "Wikingów".

Bilety są jeszcze dostępne. Ceny zaczynają się od 50 zł. Więcej informacji na stronie Festiwalu: fmf.fm.

Recykling Art Day 2020
Sonda
Największe koncerty w Polsce w 2020 roku. Na który z nich się wybierasz?