Jasnowidz Jackowski

i

Autor: Paweł Skraba

Wizje

Jackowski nie ma wątpliwości. Czeka nas III wojna światowa. Jasnowidz wskazał konkretną datę!

2024-07-20 14:49

Krzysztof Jackowski w jednej z ostatnich wizji postraszył mocno swoich widzów. Jasnowidz przyznał, że w jego opinii niebawem czeka nas III wojna światowa. Jackowski wskazał nawet dokładną datę, kiedy ma się ona rozpocząć. Czy grozi nam zagłada?

Krzysztof Jackowski przewiduje III wojnę światową. Grozi nam prawdziwe niebezpieczeństwo?

Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie przedstawił widzom kilka niepokojących wizji. Podczas niedawnej transmisji LIVE na YouTube jasnowidz zapowiedział, że czeka nas wybuch III wojny światowej. Jackowski wskazał nawet konkretny termin, w którym może dojść do zagłady. Czy faktycznie czeka nas duże niebezpieczeństwo?

Krzysztof Jackowski podczas ostatniej transmisji przyznał, że miał wizję, w której widział samoloty bombardujące różne wyspy. Tego typu działania miały być początkiem międzynarodowego konfliktu. Gdy to się stanie, Rosja ma przejąć Ukrainę, a sytuacja w Europie będzie bardzo niebezpieczna. Szczególnie we Francji i Wielkiej Brytanii, gdzie ma zostać przeprowadzona wzmożona rekrutacja żołnierzy, gotowych do walki.

Ja mam takie poczucie, że to będzie powstanie głównej III wojny światowej i ta III wojna światowa wydarzy się w 2026 roku. Ja mam takie poczucie lutego, luty, marzec 2026 rok. Będą się działy na świecie inne rzeczy, też wojenne, ale III wojna światowa, tak na poważnie, zacznie się luty, marzec 2026 rok. Tylko, jak to mi się skojarzyło, jak to zrozumiałem, to poczułem też, że Polska w coś wejdzie, co będzie jej wielkim błędem. Przed tymi zdarzeniami, czyli przed 2026 rokiem i przez to część Polski, jakaś mała część Polski będzie, nie umiem tego nazwać, to nie okupacja... Jakaś część Polski będzie w zawieszeniu - mówił Krzysztof Jackowski podczas ostatniej wizji.

Wojna w Polsce. Jackowski nie ma wątpliwości - czeka nas zagłada

Jasnowidz podkreślił, że przed rozpoczęciem III wojny światowej, dojdzie do działań zbrojnych już wcześniej. Jackowski zaznaczył, że w Polskę podczas konfliktu będą wystrzeliwane rosyjskie rakiety. Sam konflikt ma najbardziej dotknąć Mazowsze i Rzeszów. Czy faktycznie mamy się czego obawiać? Tego dowiemy się rzecz jasna w przyszłości, jednak warto podkreślić, że wizje Jackowskiego nie zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Niewiele osób wie, że jest rodowita góralką! Tak mieszka słynna aktorka Katarzyna Zielińska

Z jakiego kraju pochodzi ta marka samochodów? Wielki quiz dla prawdziwych ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego kraju pochodzi marka FIAT?
Listen on Spreaker.