Nauczyciel płakał, jak sprawdzał. To wciąż humor ze szkolnych zeszytów, czy już groza?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Nauczyciel płakał, jak sprawdzał. To wciąż humor ze szkolnych zeszytów, czy już groza?

2022-06-23 13:24

Każdy z nas był kiedyś w szkole i chyba nie istnieje osoba, która była przygotowana na wszystkie sprawdziany. Czasy jednak się zmieniły, a z nimi i młodzież. Są bardziej wyzwoleni, odważni i nie boją się konsekwencji. To, co kiedyś było nie do pomyślenia, stało się codziennością. Tak wyglądają szkole zeszyty i kartkówki!

Rok szkolny 2021/2022 już za nami. Dzieci mogą wreszcie odpocząć i cieszyć się wakacjami. Nie tylko one zasłużyły jednak na ponad dwa miesiące odpoczynku. Szczególnie należy się on nauczycielom, którzy nie mieli łatwego zadania. W internecie możemy znaleźć wiele zdjęć prac uczniów, które potrafią sprawić, że po prostu łapiemy się za głowę! Czy to wciąż humor ze szkolnych zeszytów, czy już groza? Młodzież lubi sobie pożartować, jednak bywa czasem zbyt bezpośrednia. Zabawą i rysunkami zdarza się im maskować braki w wiedzy.

Jesteście ciekawi, co takiego potrafią ,,stworzyć" uczniowie? Koniecznie zerknijcie do poniższej galerii! Uwaga! Przeglądanie zdjęć może grozić nagłymi atakami śmiechu!

W Żabce robot zrobi Ci hot-doga. To nie film, to rzeczywistość