Logo, herb, znaczek, Wisła Kraków, piłka nożna, ekstraklasa

Autor: Wisła Kraków Herb Wisły Kraków

Podstawowy zawodnik Wisły Kraków kontuzjowany. Kto zastąpi go na boisku?

2023-02-15 10:32

Wisła Kraków wygrała swoje pierwsze spotkanie w ramach rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi. „Biała Gwiazda” zwycięstwo okupiła jednak kontuzją pomocnika występującego w pierwszym składzie – Vullneta Bashy. Kto zastąpi Albańczyka?

Vullnet Basha kontuzjowany. Jak długa przerwa czeka pomocnika?

Wisła Kraków wygrała swoje pierwsze spotkanie w ramach rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi. Piłkarze Radosława Sobolewskiego pokonali na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana Resovię Rzeszów 2:0.

W drugiej części meczu boisko z powodu urazu opuścił Vullnet Basha. W 50. minucie spotkania na murawie zastąpił go nowy nabytek Wisły - Igor Sapała.

Basha występuje w Wiśle Kraków od sezonu 2017/2018, z czasową przerwą  w sezonie 2021/2022, kiedy występował w greckim Ionikosie. W ostatnim czasie Albańczyk był jednym z podstawowych piłkarzy w zespole Radosława Sobolewskiego.

Pomocnik przeszedł już kompleksowe badania. Potwierdziły one wstępne diagnozy, które mówiły o naderwaniu mięśnia dwugłowego.

Według oficjalnych informacji klubu, Basha powinien wrócić do gry za około dwa lub trzy tygodnie.

Kolejny mecz Wiślacy rozegrają już w sobotę, 18 lutego. W ramach 20. kolejki Fortuna 1. Ligi wyjadą do Gdyni, gdzie zmierzą się z miejscową Arką. Początek spotkania o godz. 17:30.

Kraków: urzędnicy kupili rower cargo

QUIZ. Motoryzacyjna prawda/fałsz. 50 proc. szansy w każdym pytaniu, ale łatwo nie będzie!