WIADOMOŚCI

Tak mieszkają Adam i Izabela Małysz. Ich rezydencja w górach robi ogromne wrażenie [GALERIA]

2024-05-30 15:33

Adam Małysz to legenda skoków narciarskich w Polsce. Chociaż obecnie przebywa już na sportowej emeryturze i pełni zaszczytną funkcję prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, wszyscy do tej pory pamiętamy mistrzostwa z jego udziałem i "małyszomanię". Sportowiec na co dzień mieszka wraz z żoną Izabelą w Wiśle. Sprawdziliśmy, jak wygląda w środku ich góralska posiadłość.

Adam Małysz to legenda polskich skoków narciarskich

Adam Małysz to jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Jest czterokrotnym olimpijczykiem, a na koncie ma liczne zwycięstwa — cztery medale olimpijskie, sześć medali mistrzostw świata, czy cztery Puchary Świata. Ponadto jest także kierowcą rajdowym i na tym polu także ma wiele sukcesów. Adam Małysz za wybitne osiągnięcia sportowe został trzykrotnie odznaczony Orderem Odrodzenia Polski przez Prezydenta Polski. Prywatnie pochodzi z Wisły, gdzie się urodził, wychował i do dzisiaj mieszka.

Tak mieszkają Adam i Izabela Małysz w Wiśle

Posiadłość Adama i Izabeli Małysz w Wiśle robi ogromne wrażanie. Para poznała się jeszcze w dzieciństwie, a parą zostali w 1996 roku, jeszcze zanim skoczek zyskał ogólnopolską rozpoznawalność. Do tej pory stanowią zgrany zespół, wspólnie wychowali także córkę Karolinę, która założyła już własną rodzinę. Dom Adama i Izabeli Małysz w Wiśle imponuje, chociaż został urządzony w niezwykle funkcjonalny sposób. Para chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami w ich posiadłości. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak skoczek żyje na co dzień. Uwagę zwraca piękne podwórko i grill, przy którym Adam Małysz chętnie smaży mięso. Zobaczcie w naszej galerii poniżej, jak prezentuje się ich dom w Wiśle.

Tak mieszkają Adam i Izabela Małysz. Ich rezydencja w górach robi ogromne wrażenie:

QUIZ: "Kariera Nikosia Dyzmy" to kultowy klasyk. Jak dobrze pamiętasz tę komedię z Cezarym Pazurą?

Pytanie 1 z 10
Kim z zawodu jest Nikoś Dyzma?
Kadr z filmu Kariera Nikosia Dyzmy
Adam Małysz podsumowuje sezon 2023/2024
Listen on Spreaker.