To był prawdziwie gorący weekend. Patrol ESKA Summer City można było spotkać aż w czterech miejscach!

2024-07-10 12:20

Za nami kolejny tydzień akcji ESKA Summer City. W miniony piątek oraz sobotę nasz eskowy patrol można było spotkać aż w czterech miejscach! Pojawiliśmy się w Rabkolandzie, w Terma Bania, na Górze Parkowej oraz na Jaworzynie Krynickiej. Oj działo się! Zobaczcie naszą galerię zdjęć!

ESKA Summer City: to były dwa dni świetnej zabawy! Gdzie można było spotkać nasz patrol?

Za nami kolejny tydzień akcji ESKA Summer City. W miniony weekend nasza ekipa pojawiła się aż w czterech miejscach! W sobotę, 6 lipca patrol najpierw można było spotkać w Rabkolandzie. To jedno z najlepszych miejsc do rodzinnej rozrywki w Małopolsce. Na miejscu wspólnie świętowaliśmy urodziny Owcy Irenki! Wraz z naszymi słuchaczami szaleliśmy na karuzelach. Na miejscu znalazła się też specjalna ESKOWA ścianka, gdzie można było zrobić sobie zdjęcia. Nie zabrakło też oczywiście naszych gadżetów: bidonów, książek, koszulek, czy smyczy, które można było zdobyć w konkursach.

Po Rabkolandzie nasz patrol przeniósł się do Terma Bania. W ESKOWEJ strefie mali i duzi kręcili "kołem fortuny" i walczyli o nasze gadżety. Można tam też było zrelaksować się na leżakach oraz pufach. Tańczyliśmy i śpiewaliśmy też do najlepszych Hitów na czasie!

W niedzielę, 7 lipca natomiast najpierw udaliśmy się na szczyt Jaworzyny Krynickiej, skąd można podziwiać fantastyczny widok na okolicę. Na jakie atrakcje mogli liczyć słuchacze? To ESKOWA ścianka do zdjęć, "koło fortuny", konkursy dla dzieci i dorosłych oraz oczywiście nasze gadżety, jak książki, smycze, bidony, torby, koszulki, okulary. Oczywiście wszystko w kolorze pomarańczowym! Przeprowadziliśmy też inspirujące rozmowy, w tym m.in. z ratownikiem górskim, który opowiedział nam o bezpieczeństwie w górach.

Naszym kolejnym przystankiem była Góra Parkowa. Choć był to nasz czwarta wizyta w ten weekend, to nie zwalnialiśmy tempa. Czekaliśmy na naszych słuchaczy w naszej pomarańczowej ESKOWEJ strefie. Skorzystaliśmy też rajskich zjeżdżalni, a następnie wysłuchaliśmy najpiękniejszych pieśni z oper i nie tylko podczas koncertu a'la Jan Kiepura. W połączeniu z niezwykłymi widokami było to idealne zakończenie weekendu!

ESKA SUMMER CITY - YT Góra Parkowa i Rabkoland