Policja

i

Autor: Policja

Wiadomości

Wielka akcja policji na Ruczaju. Zatrzymano trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój

2024-05-21 15:15

W poniedziałek, 20 maja doszło do spektakularnej akcji policji na Ruczaju w Krakowie. Funkcjonariusze ruszyli w pościg i finalnie zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój. Szczegóły na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

Wielka akcja policji na Ruczaju. Zatrzymano trzech mężczyzn

W poniedziałek, 20 maja o godzinie 15:30 w okolicach pętli Czerwone Maki na Ruczaju w Krakowie jeden z nieoznakowanych radiowozów policji zajechał drogę jadącemu samochodowi. W pojeździe mieli przebywać pseudokibice jednego z klubów. Finalnie zatrzymano trzech mężczyzn - dwóch Polaków i obcokrajowca. Cała akcja była bardzo dynamiczna.

Poszukiwani mężczyźni w chwili zatrzymania nie stosowali się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy, aby zatrzymać pojazd. Akcja przeprowadzana na ulicy Bunscha była bardzo dynamiczna. Zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do aresztu - poinformował rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krakowie Piotr Szpiech.

Akcja policji na Ruczaju. W aucie podejrzanych znaleziono m.in. narkotyki

Zatrzymani przez policjantów mężczyźni dokonali w poniedziałek, 20 maja rozboju. Funkcjonariuszom udało się odzyskać skradzione mienie. W aucie zatrzymanych policjanci znaleźli kominiarki, noże, zagłuszarki sygnału GPS oraz amfetaminę. Aktualnie przeciwko mężczyznom prowadzone są czynności.

Kolejne zanieczyszczenie? Gęsta piana w korycie Wisły

20. Marsz Równości w Krakowie. Prezydent Aleksander Miszalski wziął udział w pochodzie