Policja

i

Autor: Pixabay Policja

Pilne

Makabryczna zbrodnia na Prądniku Czerwonym. Na klatce schodowej znaleziono dwa ciała

2024-06-20 9:44

Do makabrycznej zbrodni doszło w jednym z bloków na Prądniku Czerwonym. W czwartek, 20 czerwca na klatce schodowej znaleziono ciała kobiety i mężczyzny. Funkcjonariuszom policji udało się już zatrzymać sprawcę zbrodni. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

Kraków. Zbrodnia na Prądniku Czerwonym. Znaleziono ciała dwóch osób

W czwartek, 20 czerwca chwilę po godzinie 7:00 rano funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie otrzymali zgłoszenie, że na klatce schodowej jednego z bloków na Olszy, w dzielnicy Prądnik Czerwony, znaleziono ciała dwóch osób. Podkomisarz Piotr Szpiech z KMP przyznał, że na miejscu zdarzenia zatrzymano 38-letniego mężczyznę, podejrzanego o dokonanie tej zbrodni.

Policjanci po wejściu do bloku zastali ciała nieżyjących dwóch osób w starszym wieku. Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali 38-letniego mężczyznę, podejrzanego o popełnienie przestępstwa - powiedział w rozmowie z nami podkomisarz Piotr Szpiech.

Makabryczna zbrodnia na Prądniku Czerwonym. Trwa dochodzenie

Aktualnie na miejscu zdarzenia trwają czynności wyjaśniające z udziałem prokuratury oraz grupy dochodzeniowo-śledczej. Jak na razie nie jest znany motyw działania sprawcy. Na bieżąco będziemy informować o przełomie w sprawie.

Kamila Wybrańczyk wspiera Artura Szpilkę w trudnych chwilach. Tak wygląda partnerka sportowca

Znasz te znaki drogowe? Wielu kierowców ciągle je myli!

Pytanie 1 z 10
Co oznacza ten znak drogowy?
Znak drogowy
Listen on Spreaker.