Wypadek A4

i

Autor: Tarnowska Policja

Na sygnale

Śmiertelny wypadek na autostradzie A4. Droga jest całkowicie zablokowana

2024-05-20 15:24

W poniedziałek, 20 maja doszło do śmiertelnego wypadku na autostradzie A4 w Brzesku. Zdarzenie miało miejsce na trasie w kierunku Tarnowa. Z informacji przekazanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku wynika, że w wyniku zderzenia samochodu osobowego z autokarem zginęła jedna osoba. Druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Brzesko. Śmiertelny wypadek na autostradzie A4

W poniedziałek, 20 maja w godzinach popołudniowych na autostradzie A4 w miejscowości Brzesko doszło do śmiertelnego wypadku. Jak przekazał oficer prasowy tamtejszej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, mł. kpt. Dominik Machał zdarzenie miało miejsce na trasie w kierunku Tarnowa, tuż za węzłem w Brzesku.  

Doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz autokaru, którym podróżowało dwóch kierowców. Samochodem osobowym podróżowały dwie osoby. Jedna poniosła śmierć na miejscu, druga w ciężkim stanie została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego. Na miejscu konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego, celem wydostania osób poszkodowanych z samochodu osobowego – informuje , mł. kpt. Dominik Machał z KP PSP w Brzesku.

Droga w kierunku na Tarnów jest obecnie całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby, które kierują samochody na trasy objazdowe. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Pogrzeb Jacka Zielińskiego w Krakowie

Express Biedrzyckiej - Marcin KIERWIŃSKI