Biedronka

i

Autor: Zdj. P.Szalankiewicz Gigantyczne zmiany w Biedronce. Będziesz chciał coś zwrócić? Musisz o tym wiedzieć!

Będziesz zawsze pierwszy przy kasie w Biedronce. Zwróć uwagę na jedną rzecz!

2022-12-09 16:08

Biedronka. Stoimy w kolejce do kasy, gdyż chcemy zapłacić gotówką, a nie samoobsługowo - kartą. Nie wszystkie stanowiska są jednak czynne. Nagle rozlega się dzwonek i jeden z kasjerów woła drugiego, aby uruchomił inną kasę. Wtedy rozpoczynają się łowy poprzedzające istny wyścig: która zostanie otwarta? Istnieje pewien trik, dzięki któremu już zawsze będziecie pierwsi przy odpowiedniej kasie i nie zmarnujecie czasu czekając w kolejce. 

Kolejki w Biedronce. Jest na to sposób

W Biedronkach niemal zawsze są kolejki. Prawdziwy armagedon rozgrywa się natomiast w piątki popołudniu - przed weekendem lub w dni poprzedzające święta i ustawowo wolne od pracy. Niedługo długotrwałe stanie w kolejkach stanie się normą, ponieważ zbliżają się Boże Narodzenia, więc w absolutnie wszystkich sklepach będzie wzmożony ruch. Kto nie zna z autopsji sytuacji, w której stoimy w kolejce do kasy, a tylko część z nich jest czynna. Nagle kasjer dzwoni dzwonkiem i prosi innego, aby ten uruchomił kolejną. Pracownik Biedronki zbliża się z oddali, a wtedy zaczyna się istny wyścig, kto pierwszy ustawi się do właściwego stanowiska.

Która kasa zostanie uruchomiona?

Istnieje pewna sztuczka, dzięki której zawsze staniecie przy odpowiedniej kasie, zanim jeszcze kasjer podejdzie i ją uruchomi. W ten sposób będziecie pierwsi! Nie zawsze kasy uruchamiane są ręcznie. Warto zatem obserwować napis na monitorze. "Nieczynna" oznacza, że to nie do niej podejdzie ekspedient. Jeśli natomiast na monitorze wyświetli się hasło "zablokowana", pracownik zalogował się do systemu zdalnie. Oznacza to, że właśnie ta kasa zostanie zaraz uruchomiona, więc śmiało możecie już zacząć wypakowywać zakupy na taśmę.

Woda w cenie paliwa? Cała prawda o cenach w Katarze

Kultowe smaki PRL-u. Pamiętasz te dania z barów mlecznych i stołówek?

Pytanie 1 z 10
Bary mleczne były w PRL popularne, ponieważ było w nich: