Budda

i

Autor: KinoŚwiat / materiał prasowy / film Dzieciak '98

Wiadomości

Budda wypuści na rynek nową odsłonę DOZE. Zdradził już pierwsze szczegóły

2024-06-03 9:21

W najbliższym czasie w sklepach pojawi się nowa odsłona energetyków DOZE. Budda postanowił wprowadzić na rynek kolejny smak swojego napoju. Youtuber zdradził już pierwsze szczegóły na temat szykowanej nowości. Szczegóły na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

Budda wkrótce wypuści na rynek nowy wariant DOZE. Zdradził pierwsze szczegóły

Budda niedawno wypuścił na rynek własną markę energetyków DOZE. Jak dotąd jego fani mogli kupić napój w wersji zero oraz klasycznej. Niedługo to się zmieni, bowiem youtuber poinformował, że wkrótce w sklepach pojawi się kolejna odsłona energetyka. Budda zdradził fanom, że kolor puszki będzie czerwony, co wywołało w internecie liczne spekulacje na temat smaku nowego DOZE.

Kiedy pojawi się nowy smak energetyka DOZE?

Jak na razie Budda nie zdradził, kiedy dokładnie nowy energetyk pojawi się w sprzedaży. Youtuber lakonicznie poinformował na Instagramie, że w sklepach pojawi się "niedługo czerwony DOZE". Wpis Buddy wywołał duże poruszenie wśród internautów, którzy prześcigają się ze sobą, kto odgadnie nowy smak napoju. W komentarzach królują teorie, że będzie to smak wiśniowy, arbuzowy lub truskawkowy. Póki co jednak są to tylko spekulacje, bowiem youtuber nie zdradził szczegółów na temat nuty smakowej nowej odsłony DOZE.

Ile kosztuje i gdzie można kupić napój DOZE?

Aktualnie napoje DOZE są sprzedawane w sklepach sieci Żabka w wariancie zero oraz klasycznym. Cena za jedną puszkę wynosi 5,50 zł lub 4,50 zł, w przypadku zdecydowania się na zakup dwóch produktów. Wydaje się więc, że cena czerwonego DOZE będzie podobna. Budda jak na razie zdecydował się zachować dla siebie więcej szczegółów dotyczących nowego smaku energetyka. Jak tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, niezwłocznie was o tym poinformujemy.

Budda rozdaje kolejne samochody. Docenił też jednego z pracowników

Budda został Świętym Mikołajem! Wzruszył do łez dając prezenty na ulicy