Ekipa Friza

i

Autor: Screenshot Youtube @frizoluszek

Z życia miasta

EKIPA odwiedziła prezydenta Miszalskiego. Po wszystkim zamieszczono tajemniczy wpis

2024-06-25 13:16

Członkowie EKIPY spotkali się w ostatnich dniach z prezydentem Aleksandrem Miszalskim. Profil krakowskiego magistratu w mediach społecznościowych opublikował zdjęcia ze spotkania influencerów z włodarzem stolicy Małopolski. O czym rozmawiano podczas spotkania? W internecie można przeczytać wiele domysłów na ten temat.

Prezydent Miszalski spotkał się z EKIPĄ. Magistrat pochwalił się tym w mediach społecznościowych

EKIPA to projekt Karola "Friza" Wiśniewskiego. W skład grupy wchodzi kilku celebrytów, którzy tworzą ubrania, mają swoje lody oraz stopniowo rozszerzają swoją działalność o kolejne osoby. W ostatnim czasie "Friz" poinformował, że szuka lokalu gastronomicznego do wynajęcia na terenie Krakowa. Możliwe więc zatem, że EKIPA wkrótce zrealizuje swój kolejny projekt w stolicy Małopolski.

W ostatnich dniach doszło do spotkania członków EKIPY z prezydentem Aleksandrem Miszalskim. Profil krakowskiego magistratu opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z tej wizyty. Cel spotkania nie jest szerzej znany, jednak w internecie krąży już fala domysłów, na jaki temat mogły być prowadzone rozmowy. "Może szykuje się jakiś nowy projekt", "Czyżby jakaś nowa inicjatywa?" - czytamy w komentarzach internautów.

To nie pierwsza wizyta EKIPY w magistracie. O czym rozmawiano?

Co ciekawe, nie jest to pierwsza wizyta influencerów w krakowskim magistracie. Jeszcze za kadencji Jacka Majchrowskiego, doszło do spotkania z prezesem spółki EKIPA, Łukaszem Wojtycą, który od ówczesnego prezydenta otrzymał odznakę Honoris Gratia, za szczególne zasługi dla Krakowa. Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym UMK i czekamy na informacje dotyczące szczegółów spotkania prezydenta Miszalskiego z EKIPĄ. O wszystkim będziemy na bieżąco informować.

Szczęśliwa rodzinka! Friz i Wersow z córeczką Mają [GALERIA]

Z jakiego kraju pochodzi ta marka samochodów? Wielki quiz dla prawdziwych ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego kraju pochodzi marka FIAT?