Friz

i

Autor: screen z filmu na kanale: Karol Friz Wiśniewski

Wiadomości

Friz otworzy w najbliższym czasie restauracje? Szokujące informacje z obozu influencera!

2024-06-24 15:15

W ostatnim czasie w mediach pojawiły się szokujące informacje, mówiące o tym, że Karol "Friz" Wiśniewski ma przymierzać się do otworzenia restauracji. Influencer zamieścił nietypowe ogłoszenie, w którym szukał lokalu gastronomicznego na wynajem. Czy niebawem na światło dzienne wyjdzie nowy projekt Friza?

Friz otworzy restaurację w Krakowie? Szokujący wpis youtubera!

Karol "Friz" Wiśniewski jest bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych influencerów w Polsce. Mężczyzna prowadzi swój kanał na YouTubie, który obserwuje ponad 5 milionów osób. Mężczyzna w 2020 roku założył także prężnie działającą grupę "Ekipa Friza". Wiele wskazuje na to, że influencer myśli teraz o założeniu kolejnego biznesu, a mianowicie restauracji.

Friz w ostatnim czasie zamieścił na swoim profilu na Instagramie rolkę, w której poinformował, że szuka do wynajęcia lokalu gastronomicznego w Krakowie lub okolicach. Czy to oznacza, że influencer chce uruchomić nowy biznes? Wiele na to wskazuje. Lokal, którego poszukuje Friz ma mieć 50-100 mkw. i najlepiej, by był przystosowany do gastronomii. To świadczy o ambitnych planach youtubera.

Friz otworzy nowy biznes? Wystawił szokujące ogłoszenie

"Szukam lokalu gastro na wynajem. Lokalizacja Kraków: okolice Rynku, Kazimierzu. 50-100 metrów kwadratowych. Najlepiej po gastronomii. Kontakt: lolalfriz@gmail.com" - czytamy w ogłoszeniu Friza. Internauci po wpisie Friza zaczęli zastanawiać się, nad jakim lokalem myśli youtuber. Jak na razie nie znamy więcej szczegółów na ten temat. Można jednak domyślać się, że będzie chodziło tutaj o naprawdę duży projekt. Gdy tylko pojawią się nowe informacje w tym temacie, niezwłocznie was o tym poinformujemy. Jak myślicie, co planuje youtuber?

Szczęśliwa rodzinka! Friz i Wersow z córeczką Mają [GALERIA]

Z jakiego kraju pochodzi ta marka samochodów? Wielki quiz dla prawdziwych ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego kraju pochodzi marka FIAT?