GWIAZDY

Wersow i Friz mają kolejny powód do radości. Święto u pary influencerów [GALERIA]

2024-06-20 13:04

Ostatnie dni są dla Friza i Wersow pełne radości oraz pozytywnych emocji. Najpierw sukcesem okazała się pierwsza edycja ich EKIPA Festiwal. "Od momentu kiedy zaczęliśmy grać, (...) to uważam, że było fantastycznie i wszystko wyszło idealnie" - podsumował wydarzenie na Instagramie Wiśniewski. Teraz influencerzy mieli kolejny powód do świętowania - ich córeczka, Maja, 19 czerwca obchodziła pierwsze urodziny! Zobacz zdjęcia szczęśliwej rodzinki w naszej galerii.

Wersow i Friz świętują urodziny córki. Maja urodziła się w Krakowie!

W środę, 19 czerwca, Wersow i Friz mieli niebywały powód do radości - ich córeczka Maja obchodziła tego dnia pierwsze urodziny. Dziewczynka przyszła na świat rok temu w krakowskim Szpital Położniczo - Ginekologiczny Ujastek. Od tej pory regularnie występuje na zdjęciach i w filmach swoich rodziców, których profile na Instagramie śledzą miliony obserwujących. W opublikowanym w kwietniu 2024 r. na kanale Portal Parentingowy wywiadzie Weronika Sowa stwierdziła jednak:

Nie wiem, szczerze mówiąc, czy chciałabym że Maja była influencerką. Nie chciałabym nigdy namawiać jej do tego, by była influencerką, i chciałabym, żeby to ona wybrała swoją drogę. Uważam, że bardzo ważne w wychowaniu jest to, żeby pokazać dziecku jak najwięcej różnych dróg".

Szerokim echem w sieci odbiła się także decyzja influencerów o niezarabianiu na dziecku. W jednym ze swoich kwietniowych filmów na kanale Youtube Wersow zdradziła zasadę, której trzymają się razem z Frizem:

(...) mamy taką zasadę z Karolem, że w momencie, kiedy robimy jakieś lokowanie, to po prostu nie używamy i nie pokazujemy twarzy Majusi, żeby nie zarabiać na dziecku. Mamy takie postanowienie i nie chciałabym go łamać, mimo że to jest kuszące, żeby pokazać, jak Majusia się cieszy - powiedziała Sowa.

Jeszcze przed narodzinami córeczki influencerzy zapowiadali również, że będą publikować wizerunek swojego dziecka tylko do momentu, kiedy stanie się ono na tyle świadome, aby samodzielnie podjąć decyzję o pokazywaniu swojej twarzy w internecie. Póki co, Maja jest jeszcze malutka, więc jej zdjęć i filmików z rodzicami pojawia się dosyć sporo. Zapraszamy więc do obejrzenia naszej galerii z fotografiami tej szczęśliwej rodzinki!

Parada Smoków 2024 w Krakowie

Szczęśliwa rodzinka! Friz i Wersow z córeczką Mają

QUIZ: Andrzej Grabowski świętuje 50 lat pracy artystycznej. Rozpoznasz po zdjęciu filmy i seriale, w który zagrał?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Z której produkcji pochodzi to zdjęcie?
Kadr z filmu Zróbmy sobie wnuka