Iga Świątek podsumowała swoje osiągnięcia w 2022 roku

i

Autor: Print screen YouTube Laik Knows Produkcja Iga Świątek podsumowała swoje osiągnięcia w 2022 roku

Iga Świątek w scenach, jak z "Króla Lwa". "To wszystko, będzie kiedyś moje?" [WIDEO]

2022-12-02 14:56

Iga Świątek, czyli nie tylko polska, ale i światowa najlepsza rakieta świata, tylko w 2022 roku wygrała French Open i US Open. Od kwietnia, jako pierwsza Polka, jest liderką rankingu singlowego WTA. Tenisistka postanowiła podsumować swoje tegoroczne osiągnięcia w niesamowity sposób. Nawiązała przy tym do "Króla Lwa". Zobaczcie, co zrobiła!

Iga Świątek - najlepsza i najskromniejsza "rakieta świata"

Iga Świątek to 21-letnia tenisistka urodzona w Warszawie. Zawodowo zaczęła grać już w wieku 15 lat. Wygrała wtedy debiutancki turniej zawodowy ITF w Sztokholmie. Od tego momentu ciągnie się długie pasmo jej sukcesów. 2022 rok okazał się jednak najlepszym w jej karierze. Jako pierwsza Polka w historii została numerem jeden w rankingu WTA, czyli - oficjalnie - najlepszą tenisistką na świecie. Fanów na całym świecie ujmuje przede wszystkim niezwykła skromność Igi oraz wiele jej aktywności charytatywnych. 21-latka postanowiła zaskoczyć swoich kibiców i w bardzo oryginalny sposób podsumować swoje osiągnięcia w 2022 roku.

Iga Świątek niczym Simba z "Króla Lwa"

Iga Świątek wraz z wybitnym aktorem, Wiktorem Zborowskim, wystąpiła w filmiku, który nawiązuje do "Króla Lwa", słynnej produkcji Walta Disneya z 1994 roku. Okazuje się, że to jeden z ulubionych filmów tenisistki. Iga Świątek, niczym Simba, a Wiktor Zborowski jako władca Lwiej Ziemi Mufasa, stojąc na moście, podziwiają panoramę Warszawy i toczą inspirującą rozmowę.

Niesamowity sezon już za mną i…mam dla Was niespodziankę z tej okazji. Ucieszmy się sukcesami tego roku w typowy dla mnie sposób - z humorem i przymrużeniem oka. Obejrzyjcie ten filmik i odpowiedzcie na bardzo ważne pytanie: to kiedy pora na to, żeby rządzić też na trawie? - napisała Iga Świątek na swoim Twitterze.

Tłumy na jarmarku świątecznym w Krakowie

QUIZ. Rozpoznasz gwiazdę po jej prawdziwym imieniu i nazwisku?! Niektóre pytania mogą zaszokować

Pytanie 1 z 10
Wojciech Basiura to...