Książulo

i

Autor: Screenshot YouTube @ksiazulo

WIADOMOŚCI

Książulo krytykuje popularny fast food. Twierdzi, że nabawił się przez niego zatrucia pokarmowego

2024-01-15 15:32

Książulo to youtuber najbardziej znany z testów ulicznego jedzenia, czyli kebabów i zapiekanek. W swoich filmach skupia się jednak na lokalnych i niszowych miejscach, rzadko zaglądając do znanych fast foodów. Jak przyznał w mediach społecznościowych, w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zrobił od tego wyjątek i ogromnie tego pożałował. Jak przekazał w poście, wizyta w restauracji skończyła się dla niego zatruciem pokarmowym.

Książulo i Wojtek testowali kebaby w Krakowie

Youtuber i tester jedzenia, Książulo, z dnia na dzień zyskuje w sieci coraz większy rozgłos. Ostatnio wraz z Wojtkiem odwiedzili Kraków, gdzie przeprowadzili wielki test kebabów. Okazuje się, że w stolicy Małopolski można zjeść naprawdę dobrze. Youtuberów zachwycił przede wszystkim Kebab u Aliego, który znajduje się na tzw. Okrąglaku na krakowskim Kazimierzu. Oprócz tego panowie wzięli na warsztat także Kebab u Rudego i Jamrę. Nie była to także ich pierwsza wizyta w Krakowie. Wcześniej zawitali na jarmark bożonardozeniowy na Rynku Głównym, którym się poważnie rozczarowali.

Książulo krytykuje KFC. Popularny fast food miał zafundować mu zatrucie

Chociaż Książulo chętnie testuje jedzenie typu fast food, skupia się w tym na lokalnych restauracjach, zamiast dużych sieciach. Mimo to ostatnio na Twitterze zabrał głos w sprawie kurczaka serwowanego w KFC. Niestety youtuber nie miał nic dobrego do powiedzenia na temat słynnej sieci. W poście przyznał, że to była jego trzecia wizyta w ciągu ostatnich dwóch miesięcy i po raz kolejny poważnie się na tym przejechał. Wyznał, że jedzenie z KFC błyskawicznie powoduje u niego zatrucie pokarmowe.

— Dałem 3cią szansę KFC w przeciągu ostatnich 2 miesięcy i niestety xd. Zjem, mija 5/10 min i szukam najbliższego kibla z bólem brzucha. Tak, tak wiem, pewnie kichy mi rozwaliło od czelendży itp… no nwm. Mam tak tylko po kfc. Ma ktoś tak czy ja jestem dziwny? — napisał Książulo na Twitterze.

Quiz o najsłynniejszym Janie Pawle w historii Polski. Jak dobrze znasz serial "1670"?

Pytanie 1 z 16
1. Zacznijmy od czegoś prostego. Jakie nazwisko nosi główny bohater serialu?

Internauci dzielą się swoimi historiami z KFC

Post Książula na temat KFC spotkał się z dużym odzewem internautów, którzy zaczęli dzielić się swoimi przygodami z jedzeniem, serwowanym przez sieć. Okazuje się, że youtuber nie jest odosobniony ze swoim problemem i wiele osób doświadczyło dolegliwości żołądkowych po zjedzeniu w KFC.

— Po KFC zawsze boli brzuch, ostatnio nawet ze 3 dni… gorzej niż po X mln shu — skomentował Wojtek pod postem Książula.

— Mam dokładnie tak samo po KFC, 5 min i już krecik puka w taborecik — czytamy w komentarzach pod postem.

— Przestałem tam jeść. Za każdym razem tak miałem, nawet jeszcze tego samego wieczoru — czytamy w komentarzach pod postem.

Co robić w ferie w Krakowie? Oto lista najciekawszych półkolonii:

Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Głównym w Krakowie
Listen on Spreaker.